Studia. Jakie wybrać?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
damian552
Posty: 127
Rejestracja: 8 lut 2007, o 19:09

Studia. Jakie wybrać?

Post autor: damian552 »

Więc tak lubie biologie i fizyke chemia może być ale mam troche zrytą nauczycielke jestem w drugiej klasie gimnazjum i od dziecka lubie pomagać innym i chciałem byc lekarzem(nadal tak jest szczególne anestezjologiem lub internista) do matury mam dużo czasu ale i tak już dziśaj wie że chce zdawać rozszerzoną Bilogie, Fizyke i chemie a może jeszcze angielski. I tak się zastanawiam jeśli nie medycyna to co(szczerze powiem że nie wyobrażam sobie innego zadodu) No i właśnie o to jest moje pytanie do was jakie kierunki, studia mi proponujecie wiem że to ja musze zdecydować ale chciałbym poznac opinie innych

Serdecznie Pozdrawiam Damian
mil
Posty: 13
Rejestracja: 7 lut 2007, o 14:54

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: mil »

Jak mnie wkurzają takie posty.
A niby dlaczego mamy ci cokolwiek proponować? Przecież sam piszesz, że jesteś zdecydowany na medycynę. No a jeśli nie jesteś to zjedź łaskawie kursorem trochę w dół i przejrzyj kilka kolejnych postów gimnazjalistów/licealistów którzylubią chemię i biologię, chcą na medycynę, ale sami nie wiedzą".
Skoro nie wyobrażasz sobie innego zawodu to zostań lekarzem i tyle.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: MiRACiDiUM »

Jak lubisz biologię, fizykę i chemię. to możesz pójść też na biologię i wybrać sobie specjalność np. biofizyka albo biochemia. U nas na biofizyce zajmują się też badaniami z pogranicza medycyny, tak samo jest z biochemią.
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: arti »

ja mam podobnie chciałbym studiować mikrobiologie ale ale nie podoba mi sie ze najpierw musze skończyć biologie
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: Savok »

No wybacz, ale kierunku mikrobiologia jeszcze nikt nie stworzyl i raczej nie stworzy. Jest to typowa specjalizacja.
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: arti »

no niestety

[ Dodano: Sob Mar 24, 2007 12:07 ]
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: badger »

arti pisze:no niestety
a ja sadze ze to bardzo dobrze. Jak chcialbys sie uczyc mikrobiologii skoro bys nie umial biologii ogolnej?
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: arti »

no w sumie tez racja
damian552

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: damian552 »

chyba troche zeszliśmy z głównego tematu :)
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: arti »

rzeczywiście
damian552

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: damian552 »

ostatnio myśle o stomatologi. jest to spokojny zawód, mozliwości są duŻe, z pracą chyba teŻ nie najgorzej a i nie ukrywam Że pieniądze teŻ nie są małe. co myślicie o tym kierunku :?: moŻe są studenci stomatologi na forum i mogą się wypowiedzieć o tym zawodzie i o studiach:?:

Pozdrawiam Damian
damian552
Posty: 127
Rejestracja: 8 lut 2007, o 19:09

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: damian552 »

powtórze ze lubie biologie i fizyke lecz chemie nie za bardzo
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: Studia. Jakie wybrać?

Post autor: Ewita »

o ludzieee. stomatologia. wiesz, jak chccesz sluchac ryku bachorow nie a tak serio, to ze wszystkich lekarzy to chyba wlaśnie stomatolog ( i ginekolog ) najwięcej zarabiaja prace dostac bardzo latwo, za granica to juz w ogole. Mozesz tez utworzyc wlasny gabinet Ogolnie super, ale wedlug mnie to dosyc nudna i żmudna praca.

najwazniejsze to to, by robić to co się lubi. Kieruj się swoimi pasjami i zainteresowaniami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości