studia....

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: studia....

Post autor: anik »

Aniaww pisze:Może jeżeli trenujesz w klubie, może da radę treningi podciągnąć pod zajęcia z wf. Ale raczej ciężko.
Jest taka możliwość, a przynajmniej u mnie na UG. Moja kuzynka trenowała karate w czasie studiów i po okazaniu odpowiedniego zaświadczenia z klubu, została zwolniona z zajęć wf-u.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: studia....

Post autor: Aniaww »

To tylko moja uczelnia była taka drętwa? Koszykówka, siatkówka, zajęcia na sali i basen z łaski. A może też już się pozmieniało. UŚ to był.
ka¶ka

Re: studia....

Post autor: ka¶ka »

A nie orientuje się ktoś jak jest na warszawskiej am?
tensorowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 lip 2006, o 22:37

Re: studia....

Post autor: tensorowy »

Ani nic się nie zmieniło o basenie to nie Wspominaj . to nawet nie mam czym tyłka ocghłodzić - basen za dużo powiedziane - brodzik prędzej - nic się nie zmieniło poza tym że na jagielońskiej dali kawiarnie akurat na dwa miesiace przed moja obroną hehehe
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: studia....

Post autor: Ciconia »

a jak jest na Akademii Medycznej w Poznaniu?
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: studia....

Post autor: kasik »

a co można sobie wybrać na SGGW W WARSZAWIE wie ktoś może cusik
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: studia....

Post autor: Asia_nmc »

Czy ktoś wie, czy na UWr w-f jest tylko na pierwszym roku? Zainteresowało mnie Aikido i Tai Chi Chuan, chętnie pochodziłabym na któreś z tych zajęć dłużej niż tylko 9 miesięcy .
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: studia....

Post autor: Irenka »

Madziara, nie wymyślaj sobie problemów. Jeśli jesteś otyła, to powinnaś się cieszyć, że będziesz miała w-f! To tylko na dobre wyjdzie Twojemu zdrowiu i figurze.

Ja bym bardzo chciała móc się zapisać na basen albo taniec ale nie mogę. Nie każdy ma tak dobrze, że może ćwiczyć.

U mnie na UŁ jest 10 albo więcej propozycji: basen, sporty walki, joga, aerobik, siłka, siatkówka. nawet gimnastyka korekcyjna (ale to też nie dla mnie).
I w życiu nie słyszałam żeby ktoś się tutaj z kogoś śmiał.
biolożka:-)
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2006, o 16:02

Re: studia....

Post autor: biolożka:-) »

Jeżeli chodzi o zajęcia z wf na studiach to zazdroszczę studentom z UMCS ogromnego wyboru sekcji i dyscyplin sportowych. Ja miałam do wyboru albo zajęcia na sali gimnastycznej (najczęściej był to aerobik) albo basen za dopłatą (sporą jak na kieszeń studenta). Chodziłam na zajęcia na sali. Jakoś kawał życia mi upłynęło i jeszcze nie nauczyłam się pływać. Czy ktoś mógłby mi powiedziec ile czasu czy raczej lekcji średnio potrzeba żeby nauczyc się pływać (w stopniu podstawowym), bo chciałabym to wiedzieć zanim zapiszę się na kurs pływania. Trzymajcie kciuki za przyszłą pływaczkę
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: studia....

Post autor: Vinci »

Czy ktoś mógłby mi powiedziec ile czasu czy raczej lekcji średnio potrzeba żeby nauczyc się pływać (w stopniu podstawowym),
po 15 minutach z dobrym instruktorem bedzesz juz potrafila pływac, pozniej tylko dopracowac koordynacje i na 3 lekcjii pływasz podstawowo
Syl.
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 19:12

Re: studia....

Post autor: Syl. »

A ja jestem uczennicą liceum, wf-u nie lubie, wole ćwiczyć we własnym zakresie, ale po przeczytaniu jakie zajęcia oferują uczelnie wyższe od razu widze, że przyjemnie spędze czas. Owszem, pływać póki co nie umiem, ale aerobik bardzo chętnie Więc wybieranie uczelni pod kątem czy jest na niej wychowanie fizyczne czy nie, jest bezsensowne, ponieważ na każdej a przynajmniej na większości jest. Tak więc, jeśli przeraża Cię basen poprostu poszukaj innych zajęć napewno jest coś co by ci podpasowało Pozdrawiam
Fiszka
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2008, o 17:07

Re: studia....

Post autor: Fiszka »

ja bym najchętniej poszła na taniec. albo siatkówkę- ewentualnie basen. Dodam że interesuje mnie UŚ. (ale niestety nie wiem co tam można wybrać- na szczęście do studiów jeszcze trochę czasu mam ).
Ale piszę w innej sprawie. Widzę że niektórzy obawiają się basenu. Przyłączam się do grona osób, które radzą się przełamać. Na basenie można miło spędzić czas, a przecież nikt poważny nie wyśmieje nas z powodu figury. Teraz w liceum też mam basen- co prawda chodzę od 2 klasy (w 1 miałam uzasadnione zwolnienie), też miałam opory bo nie umiałam jako jedyna pływać . Wszyscy się nauczyli gdy ja głupio byłam zadowolona że mam zwolnienie. Ale teraz uczę się w tempie ekspresowym jak na taki antytalent jak ja . Więc nie wybierajcie szkoły pod względem wf-u, bo może się okazać, że rzeczywistość nie jest taka straszna
Syl.
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 19:12

Re: studia....

Post autor: Syl. »

Ja dodam tylko, że jeśli ktoś ma wybierać studia pod względem wf-u czy jest czy nie, to niestety, ale na każdej uczelni jest wf
Mnie osobiście dziwi, że niektórzy chcą koniecznie załatwiać sobie zwolnienia - przecież na każdej uczelni można wybrać jakiś sport, który sprawi mu frajdę W liceum mamy niestety tradycyjny wf, więc osobiście sie cieszę, że na studiach wf nie będzie dla mnie złem koniecznym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość