studia....

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
madziara

studia....

Post autor: madziara »

Na jakich studiach nie ma wychowania fizycznego?Bo bym wlasnie na takie chciala isc ale jak beda z wf to nie pojde(jestem z Poznania)
Ostatnio zmieniony 8 lip 2006, o 15:30 przez madziara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: studia....

Post autor: Vinci »

chyba na kazdym kierunku jest wf, jak tak bardzo nei chcesz ciwczyc to zawsze mozesz sobie zalatwic zwolnienie
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: studia....

Post autor: Eklerka »

Ale wf na studiach to chyba troche inaczej wyglada niz w szkole sredniej tak mi sie wydaje. Moja kolezanka miala do wyboru silownie, basen itp.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: studia....

Post autor: żabka »

a chcesz uzaleznic swoje zycie tylko od kilku godzin wf? wf na studiach to jeszcze nie koniec swiata, na wiekszosci sama sobie wybierasz czy chcesz np siatkowke, silownie, aerobic etc. A tak mozesz zrezygnowac z tego co Cie interesuje i chcesz to w zyciu robic tylko dlatego ze na studiach jest wf.
madziara

Re: studia....

Post autor: madziara »

A moge sobie zalatwic zwolnienie?Czy wf na studiach jest obowiazkowy do zaliczenia roku?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: studia....

Post autor: Vinci »

obowiazkowy do zaliczenia, a co do zwolienia to w naszych realiach to ejst pestka
madziara

Re: studia....

Post autor: madziara »

Zwolnienie moge sobie zalatwic.A co z zaliczeniem?Jak bede miala zwolnienie to mi roku nie zalicza?
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: studia....

Post autor: MiRACiDiUM »

Fajny jest w-f na studiach, u nas można było wybrać sobie jogę, koszykówkę, siatkówkę, basen, siłownię i aerobik a dla osób ze skrzywieniem kręgosłupa lub innymi wadami postawy jest gimnastyka. W semestrze można mieć 2 nieobecności, jak się ma więcej to można przyjść na inną godzinę i odrobić zaległe zajęcia.

Poza tym w-f jest tylko na 1 roku.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: studia....

Post autor: Vinci »

Jak bede miala zwolnienie to mi roku nie zalicza?
TAAAAAAAAAAK objejącie i wylecisz z hukiem, nawtej jesli jestes ciezko chora, nie masz nogi, jezdzisz na wozku masz zwolneinie z WF to ciebie nie przepuszczą. POMYSL TROCHE!
madziara

Re: studia....

Post autor: madziara »

Mysle! Przeciez jak ktos ma zwolnienie z wf to powinien miec spokow bo jak chorzy ludzie maja isc na studia?
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: studia....

Post autor: Iwus »

ja miałam zwolnienie z w-f na studiach ,mogłam sobie wybrać jakieś inne zajęcia.
Wybrałam taniec towarzyski,a na drugim semestrze basen.
Z zaliczeniem roku nie było problemu bo w miejscu oceny mam w indeksie zwol.
madziara

Re: studia....

Post autor: madziara »

A oprocz tanca i basenu mialas jakies inne zajecia do wyboru?Bo ja raczej akurat tych bym nie chciala.A jakie studia i gdzie konczylas?
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: studia....

Post autor: Aniaww »

Ale dlaczego aż taka fobia

Na UŚu były zajęcia gimnastyczne, jakies piłki, i basen - ja to wybrałam i przynajmniej nauczyli mnie trochę lepiej pływać - sporo dziewczyn nie potrafiło wogle unosić się na wodzie, a pod koniec roku wszystkie potrafiły pływać!

Jeżeli bedziesz miała lekarskie zwolnienie, jest to równoznaczne z zaliczeniem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości