Studia w Lublinie czy w Warszawie?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
cinammon
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 2016, o 11:36

Studia w Lublinie czy w Warszawie?

Post autor: cinammon »

Witam i bardzo prosze o pomoc, każda rada, opinia mile widziane!
Czy dzięki temu że studiuje w dużym mieście mam większe możliwości znalezienia dobrej pracy? Nie wiem jeszcze na jaki kierunek chce iść, na razie jestem na etapie czytania opinii o kierunkach i szukania czy mnie cos zainteresuje, ale jedno wiem na pewno, na lekarski się nie wybieram. Rozważam dwa miasta Lublin i Warszawe. Lublin to moje rodzinne miasto wiec nie mialabym problemow z mieszkaniem, z Warszawa juz gorzej. Zastanawiam sie czy np kierunek Biologia na UW rzeczywiscie bardzo rozni sie w porownaniu do UMCSu pod wzgledem trudnosci studiow oraz perspektyw. Czy ktoś by mógł napisać z własnego doświadczenia czy na prawde w duzym miescie takim jak Warszawa można znaleźć lepsze ofert pracy albo mozna nabyc wiecej kontaktow czy to nie od tego zależy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości