Studium weterynaryjne - gdzie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
saaandra14
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2009, o 11:37

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: saaandra14 »

Moi drodzy.ja też kieruje się na tego typu uczelnie. a dokładnie to technikum weterynaryjne w Marszewie koło Pleszewato jest około 20 km. od Kalisza.mają tam internat z niesamowitym wyposażeniemzapraszam ze skorzystania z str. marszew.internetdsl.pl jeżeli nie wskoczy wam ta str. wystarczy wpisać w Google szkoła w Marszewie a po sprawie. po ukończeniu tego technikum można pracować w lecznicach weterynaryjnych o raz prowadzić własne inspekcje sanitarne. polecam




Pozdrawiam xDee
vetaankaaa
Posty: 70
Rejestracja: 10 sty 2010, o 02:47

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: vetaankaaa »

Technikum weterynarii jest też w Grudziądzu
Awatar użytkownika
mesa
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2010, o 17:49

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: mesa »

zastanawiam się nad szkołą w Legnicy.Jestem z Wrocławia więc niedaleko.Rozmawiałam przez [at] z osobami z tej szkoły.Wszyscy chwalili ją sobie,ale jak to bywa na zaocznych- trzeba samemu się dokształcać czasami,poszerzać wiedzę,która taki tak będzie wykładana,ale jak ktoś chce więcej.jedyny problem tej szkoły to brak jakichkolwiek zajęć praktycznych czy laboratoryjnych-niestety nie ma na to możliwości.ale za to są do odbycia w przeciągu dwóch lat praktyki dwumiesięczne w klinikach weterynaryjnych-tam tak zasadniczo najwięcej się nauczy.
Cena do tej pory się nie zmieniła- 1000zł za semestr.Zaglądałam też do Awangardy do Opola,ale program ten sam tylko cena znacznie wyższa.
a technicy weterynarii w lecznicach są,przynajmniej we Wrocławiu-spotkałam już kilku
vetaankaaa
Posty: 70
Rejestracja: 10 sty 2010, o 02:47

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: vetaankaaa »

Zgadzam się z Tobą mesa, jak komuś zależy to trzeba się samemu dodatkowo dokształcać ale jeśli lubisz to i Cię to interesuje to nie ma problemu aby coś poszperać i dowiedzieć się więcej-bynajmniej ja tak mam. co do zajęć praktycznych u mnie polegają na tym że w okresie zimowym robimy normalnie jakiś materiał zazwyczaj coś co już było tylko nieco poszerzone plus właśnie laboratorium które wręcz uwielbiam, czasem jakaś sekcja ale za to jesienią i wiosną są wyjazdy w różne ciekawe miejsca i wtedy można coś zobaczyć, zrobić i wynieść naprawdę wiele do domu w głowie. A jeśli chodzi o praktyki to trzeba bardzo solidnie poszukać odpowiedniego miejsca najlepiej z dobrą opinią innych osób które wcześniej tam odbywały praktykę bo często jest tak że nie robisz na nich nic. To smutne ale taka jest prawda i podejście niektórych lekarzy wet.

pozdrawiam
sylwiajestem
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2010, o 14:57

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: sylwiajestem »

A w tym roku otworzyli w Szczecinie w PROFESJI! Mało się reklamują i boję się, że nie będzie odpowiedniej liczby osób. Także zachęcam, bo ja już się zapisałam.
Monixx
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 20:11

Re: Studium weterynaryjne - gdzie

Post autor: Monixx »

Profesja nie tylko w Szczecinie otworzyla W Lublinie również Studium trwa 2 lata, 4 semestry i otrzymuje sie tytuł Technika Weterynarii. JA tez sie juz zapisalam, tylko brakuje osob do utworzenia grupy mysle ze to wina braku reklamy bo o tym, ze jest cos takiego dowiedzialam sie zupelnie przez przypadek. Wiec zapraszam Chyba to dobre rozwiazanie dla tych, ktorzy nie dostali sie na wete w tym roku tak jak ja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości