Szansa na farmacje

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
far03
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2014, o 20:04

Szansa na farmacje

Post autor: far03 »

Hej. Mam 135 pkt i chciałam poznać Wasze zdanie czy jest jakąś szansa żeby dostać się w tym roku na farmacje?

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Szansa na farmacje

Post autor: ryniofit8000 »

jest, podejrzewam, że we wrześniu gdzieś się dostaniesz. A gdzie składałaś?
far03
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2014, o 20:04

Re: Szansa na farmacje

Post autor: far03 »

Do Poznania.

Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Szansa na farmacje

Post autor: Hogwartnik »

W Poznaniu chyba jednak aż tak nie spadnie. Do Bydgoszczy są duże szanse, jeśli brałeś/łaś udział w rekrutacji tam.
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Szansa na farmacje

Post autor: biomedka »

W Bydgoszczy bankowo.
far03
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2014, o 20:04

Re: Szansa na farmacje

Post autor: far03 »

Nie złożyłam do bydgoszczy Mam blisko do Poznania i dlatego tam:-). A teraz boję się że braknie mi kilku punktów

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Szansa na farmacje

Post autor: ryniofit8000 »

Do Poznania raczej nie starczy.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Szansa na farmacje

Post autor: kokardka »

Też mam wrażenie, że Poznań nie spadnie tak nisko.
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Szansa na farmacje

Post autor: Aero »

Gdybyś złożył do Sosnowca, Bydgoszczy, to owszem, szanse byłyby duże na wrzesień, na Poznań z takim wynikiem jak dla mnie nie starczy.
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Szansa na farmacje

Post autor: pfffsiouxsie »

far03, wybacz, ze zasmiecam Twoj watek moimi pytaniami ale identycznie jak Ty zastanawiae jakie mam szanse ze swoimi 138 punktamia na GUMedzie (bardzo mi zalezy) i UMEDzie we Wrocku.

jak sadzicie? w sumie na analityke sie juz dostalam, wiec jestem spokojna ale strasznie mnie ciekawi czy az tak znacznie spadna progi we wrzesniu ktos cos?

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Szansa na farmacje

Post autor: kokardka »

pfffsiouxsie, patrząc na zeszłoroczne progi powiedziałabym, że do Wrocławia się dostaniesz, z Gdańskiem nieco gorzej. Natomiast patrząc na to jak układają się tegoroczne progi dużo bliżej jesteś na GUMedzie, Wrocław jakoś wysoko stoi, chyba było w tym roku bum na Wrocek (i to nie tylko w kwestii farmacji). O ile się orientuję we Wrocku jest próg teraz 148 (jeżeli się mylę, proszę o poprawienie mnie) więc brakowałoby ci 10pkt, to dużo. Ale do Gdańska może się udać. A które miasto bardziej preferujesz? Coś kojarzę z forum, że chyba Gdańsk więc to chyba lepsza wiadomość dla ciebie, że do Gdańska mniej brakuje - i tutaj wydaje mi się, że masz szansę
ejno
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:00

Re: Szansa na farmacje

Post autor: ejno »

a 151 do Krakowa?Musiałoby odpaść około 70 osób we wrześniu,zeszłoroczny próg 153
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Szansa na farmacje

Post autor: pfffsiouxsie »

kokardka pisze:pfffsiouxsie, patrząc na zeszłoroczne progi powiedziałabym, że do Wrocławia się dostaniesz, z Gdańskiem nieco gorzej. Natomiast patrząc na to jak układają się tegoroczne progi dużo bliżej jesteś na GUMedzie, Wrocław jakoś wysoko stoi, chyba było w tym roku bum na Wrocek (i to nie tylko w kwestii farmacji). O ile się orientuję we Wrocku jest próg teraz 148 (jeżeli się mylę, proszę o poprawienie mnie) więc brakowałoby ci 10pkt, to dużo. Ale do Gdańska może się udać. A które miasto bardziej preferujesz? Coś kojarzę z forum, że chyba Gdańsk więc to chyba lepsza wiadomość dla ciebie, że do Gdańska mniej brakuje - i tutaj wydaje mi się, że masz szansę
oby Twoje rozkminy byly prorocze dokladnie tak, marzy mi sie Gdansk. wolalabym nie musiec wybierac np. miedzy analityka w Gdansku a farmacji we Wroclawiu dziękuje, kokardka, za pokrzepiajaca opinie ))

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości