Szczeklik- tylko najnowszy?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lilaroz
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2014, o 19:40

Szczeklik- tylko najnowszy?

Post autor: lilaroz »

Witam,
w październiku rozpocznę 4. rok, czyli rozpocznie się interna pod wszelkimi postaciami. I w związku z tym mam pytanie: czy warto inwestować w najnowszego Szczeklika, czy wystarczy starsze wydanie?
Dostałam kiedyś wydanie 2011 i zastanawiam się, czy to nie będzie zbyt nieaktualna wiedza, jeśli chodzi o np. wytyczne z kardiologii.

Z góry będę wdzięczna za informacje.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Szczeklik- tylko najnowszy?

Post autor: randomlogin »

Jak w wyszukiwarce wpiszesz Szczeklik to powinno wyrzucic temat, w ktorym ten problem jest poruszany.
Beda nieaktualne - ale jak wiesz co jest nieaktualne, to po prostu to doczytujesz. Chocby z internetu, teraz mala wersja jest za darmo na stronie mp, ze o czytaniu bezposrednio wytycznych nie wspomne.
Kupowac co roku nie ma sensu, ale raz na jakis czas warto zmienic - na jaki to juz zalezy od ciebie. Ja mialem 2010, wymienilem na 2013 - 14 i 15 zamierzam sobie podarowac prawdopodobnie. Sa inni, ktorzy kupuja co drugi rok, sa tacy, ktorzy maja te 2010 nadal i zmian nie planuja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości