szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pelikanka
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2009, o 23:09

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: pelikanka »

Witam serdecznie,

Jestem zainteresowana studiowaniem Stomatologii we Lwowie.
Jeśli ktoś również o tym mysli, lub ma jakieś info na ten temat-Zapraszam do rozmowy
Pozdrawiam serdecznie
anulcius
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:47

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: anulcius »

Hej! Szukam info na temat studiów, konkretnie lekarskich we Lwowie. Do kiedy trwała bądź trwa rekrutacja Czy ciężko się dostać? Nie mogę również znaleźć strony internetowej tej uczelni. Czy ktoś mógłby mi pomóc
Zapraszam do rozmowy na gg.
bolo
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2009, o 15:17

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: bolo »

Mam już złożone papiery do Lwowa na stomatologie. Egzamin wyznaczono na 21.08 . Czy jest ktoś kto ma zamiar studiować tak jak ja? Szukam bratniej duszy i odrobiny wsparcia w mojej decyzji.
LordLuke
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2009, o 10:17

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: LordLuke »

anulcius rekrutacja tam trwa dość długo i jeżeli tylko masz czas to praktycznie przez całe wakacje mozesz pojechać i złożyć dokumenty. Z dostaniem się nie jest tak źle, ale z roku na rok może być coraz ciężej. Ja ide teraz na 3 rok i kiedy składałem dokumenty to bez problemu się dostałem. Teraz jest duzo Polaków chętnych więc przez to konkurencja rośnie.
chem333
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2010, o 15:24

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: chem333 »

Chciałbym się skontaktować ze studentem medycyny we lwowie, który opowie mi jak tam jest, jakie są dokładne koszty?
Awatar użytkownika
medycyna_Tarnopol
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2016, o 21:18

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: medycyna_Tarnopol »

Zabrakło Ci punktów na dostanie się na wymarzoną medycynę w Polsce? Przecież nie o to chodzi aby trafić w maturalny klucz odpowiedzi!
Rekrutacja na rok akademicki 2016/17 już się rozpoczęła! Kandydaci na studentów medycyny w Tarnopolu rozpoczną rozmowy kwalifikacyjne już pod koniec czerwca! Zapraszamy do kontaktu!
piotrek_123
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2017, o 11:28

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: piotrek_123 »

Chciałbym się skontaktować ze studentem medycyny który obecnie studiuje we Lwowie
stanislawow
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2015, o 15:51

Re: szukam ludzi studiujacych medycyne na ukrainie

Post autor: stanislawow »

Marzysz studiować za granicą? w Polsce niestacjonarne za drogie? może brakło kilku punktów?
Iwano-Frankiwski Narodowy Uniwersytet Medyczny gwarantuje Ci wysoki poziom nauczania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 78 gości