tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
aetryu
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2008, o 12:19

Re: tabletki SESJA

Post autor: aetryu »

a ma ktos z was jakiekolwiek informacje nt. pemoliny magnezowej [2-imino-5-fenylo-4-oksazolidionat(2)-]?
Ruda892
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:08

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ruda892 »

hmm kiedyś brałam jakieś tabletki ze sklepu z odżywkami(4 tabletki w opakowaniu -5zł)
przestałam bo mnie po nich głowa okropnie bolała, ale na koleżankę dzialało to bez żadnych skutków ubocznych. Obecnie jestem na etapie picia Plusz active przed jakąś obszerniejszą nauką i w sumie myślę że to mi pomaga. Pobudza i sprawia wrażenie jasności umysłu ) polecam
editti
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 15:58

tabletki sesja

Post autor: editti »

ej a mam takie pytanie czy znacie jakies inne tabletki po ktorych nawet na drugi dzien sie zapomina wszystkiego co sie nauczyło takie ktore DZIAŁAJĄ

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 18:17 ]
ej a wiecie moze w jakim dziale w aptece samoobsługowej znajde te wszystkie dopalacze a moze lekarz coś wie warto isc czy sie tylko wygłupie
aetryu
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2008, o 12:19

Re: tabletki SESJA

Post autor: aetryu »

Jestem pewien, ze zwracając sie do lekarza ej, wuzup doc wygłupisz się ] Z tego co się orientuje to z lekow, ktore dostaniesz bez recepty najefektywniejszy jest tussipect. Natomiast, jezeli masz jakiegos znajomego lekarza, popros o nootropil.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: tabletki SESJA

Post autor: rigor mortis »

Aż strach Was czytać. jeśli będąc, jak sądzę, w liceum, nastawiacie się na używanie takich środków, to co zrobicie na studiach? Przecież nie jesteście maszynami, którym wystarczy podładować akumulator, by pracowały.
Biolog2009
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 18:49

Re: tabletki SESJA

Post autor: Biolog2009 »

Ja stosuje wszelkiego rodzaju power drinki lub kawe + witaminy i magnez
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: tabletki SESJA

Post autor: a_niap »

rigor mortis pisze:Aż strach Was czytać. jeśli będąc, jak sądzę, w liceum, nastawiacie się na używanie takich środków, to co zrobicie na studiach? Przecież nie jesteście maszynami, którym wystarczy podładować akumulator, by pracowały.
Pluszzzz Activ to jeszcze nie używka Ale fakt, w liceum nie warto korzytsac z takich pomocy, lepiej zostawić to na czas studiów
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: tabletki SESJA

Post autor: Theos »

A znacie coś na skupienie i koncentracje?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: tabletki SESJA

Post autor: a_niap »

No to właśnie Pluszzzz Activ
Olaa
Posty: 95
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 18:06

Re: tabletki SESJA

Post autor: Olaa »

Lecytyna!
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: tabletki SESJA

Post autor: DK »

Wracajac do tussipectu, to naprawde nie warto tego brac. Wzielam to pare razy jak bylam w gimnazjum, ok 4-5tabletek popitych mocna kawa. Dzialanie takie, ze nie chce sie spac i ma sie speeda. Ale niestety to wcale nie pomaga w uczeniu, czlowiek sie caly trzesie, nie moze usiedziec przy biurku bo ma za duzo energii, trudno jest sie skupic. Duzo lepszym pomyslem jest po prostu dobrze sie wyspac przed egzaminem i liczyc na to czego sie nauczylo w ciagu roku, lub podczas powtorek. Tussipect moze sie co najwyzej przydac jesli ktos ma zamiar siedziec cala noc przed egzaminem nie uczac sie, ale piszac sciagi. A tak poza tym na ulotce dolaczonej do leku jest napisane zeby nie laczyc go z kofeina. Przynajmniej bylo za moich czasow. I bardzo latwo sie uzaleznic. znam takie osoby.
mario425
Posty: 118
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 22:48

Re: tabletki SESJA

Post autor: mario425 »

Tussipect jest obecnie już na receptę - takie sprostowanie, bo ktoś wyżej napisał, że jest bez recepty. Sam nie próbowałem, ale faktycznie można się o tym cudów naczytać w necie.

Mnie nie pomaga ani kawa, ani żadne plusssze czy inne tego typu środki - nie widzę po nich żadnej różnicyltno chyba, że za mało biorę. Najlepiej jest się wyspać dobrze, a potem wziąć za naukę, najlepiej w nocy. Ja uwielbiam się uczyć w nocyltjeśli wcześniej się prześpię - cisza, spokój. A tak poza tym dobrym sposobem na koncentrację jest nauka w sposób chodzący Polecam! Stosuję odkąd chyba zacząłem chodzić do szkoły
Po prostu uczę się spacerując po pokoju. Naprawdę pomaga! przede wszystkim dlatego, że człowiek się nie rozleniwia siedząc na krześle czy leżąc na łóżku. A na efekty takiej nauki nie mogę narzekać.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: tabletki SESJA

Post autor: Gekon »

Wyspać się + witaminy+ czekolada
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość