Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Surgeeon »

1 sierpnia beda z kolezanka w Tarnopolu. Kolezanka ma rozmowe kwalifikacyjną. To pewnie tylko formalnosc
Chciałem sie zapytac jak tam sie studiuje, jaki jest poziom nauczania, czy wyzszy niz Polsce, a moge gorszy.
Oraz jak to potem jest z ewentualnymi przenosinami do Polski oraz uznawanie ukraińskiego dyplomu w Polsce.
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witaj.

Jeśli wybierasz się na rozmowę z Renatą, a zakładam że tak jest, bo to jedyna kobieta zapisana na rozmowę w tym dniu, reszta to faceci, to żeby uniknąć szerokiego rozpisywania się na tematy przez Ciebie poruszone, zaprosimy koleżankę do zamkniętej grupy dyskusyjnej, o studiach w Tarnopolu, na facebooku.

Wypowiadają się tam wszyscy, którzy już się dostali i Ci, którzy mają zaplanowane rozmowy rekrutacyjne na drugi i trzeci etap.

Na pewno do 1.08 uzyskasz jasne i przejrzyste odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

W razie wątpliwości jestem dostępna pod numerem telefonu


Pozdrawiam serdecznie!
Karolina:)
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Surgeeon »

Tak, jade pomóc Renacie i biore jeszcze ze sobą kolege Bartka, poniewaz namawiam go na studia w Tarnopolu, chłopak chce zobaczyc uczelnie i miasto
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Będzie mi miło Was wszystkich poznać:) pozdrowienia!
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witajcie!

W poniedziałek zaczyna się druga tura rozmów kwalifikacyjnych, w związku z czym podaję numer kontaktowy, który będzie aktywny przez ten tydzień

Trzecia i ostatnia tura rozmów kwalifikacyjnych rozpoczyna się 15.08 i będzie trwała tylko 3 dni.

Jeśli jesteście zdecydowani studiowaniem w Tarnopolu, zanim skontaktujecie się z nami telefonicznie- zapoznajcie się z naszą stroną [niedozwolona reklama], a w szczególności z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo opisujemy jej przebieg.

Pozdrawiam!
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

*zdecydowani na studiowanie
szczery
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2012, o 17:59

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: szczery »

Przepraszam że spytam , czy możecie - czy możesz okazać się jakimś dokumentem że jesteś osobą wyznaczoną przez Dziekana do załatwiania takich Rekrutacji. Skoro pobierasz za pomoc przy załatwianiu takich spraw opłaty to na pewno masz taki dokument.
szczery
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2012, o 17:59

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: szczery »

A i jeszcze mam jedno pytanie - bo nie ukrywam że jestem Waszą ofertą pomocy zainteresowana i nie ukrywam że parę razy już się na taką pomoc nacięłam - po wstępnym rozeznaniu się wiem że osoba która oferuje na takim Uniwersytecie odpłatną pomoc jest do dyspozycji w każdym momencie (również w roku akademickim) - mam nadzieję że w każdym momencie mogę na Was liczyć bo jesteście dostępni w Tarnopolu.
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Tak, oczywiście, mamy oficjalne pismo z Dziekanatu, jak tylko jutro zamieśimy je na naszej stronie www, poinformujemy wszystkich na forum.
Pozdrawiam.
szczery
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2012, o 17:59

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: szczery »

Dziękuję za szybką odpowiedzna moje pierwsze pytanie. Nie ukrywam, że czekam na tak owy dokument. Czekam również na Waszą odpowiedz na swoje drugie pytanie. Dzięki
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kapsaicyna »

Witam wszystkich zainteresowanych!
Dziś zakończyła się druga tura rozmów kwalifikacyjnych!
Wszystkim przyjętym serdecznie gratulujemy!
Zapisy na trzecią turę wciąż trwają, zapraszamy serdecznie:)

Jednocześnie informujemy, że jak tylko wrócimy do Polski, zamieścimy na naszej stronie skany dokumentów potwierdzających nasze oficjalne przedstawicielstwo, ponieważ nadal jesteśmy na Ukrainie i nie mamy ich przy sobie.
Mamy nadzieję, że w tej kwestii nie będzie już żadnych niedomówień:)

Co do drugiego pytania mojej poprzedniczki szczery", nie, w czasie roku akademickiego nie ma nas w Tarnopolu, ponieważ kończymy studia w Polsce, ale jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym, gdyby ktoś miał jakiś problem.
Jak dotąd takich przypadków nie było.

Wszyscy, którzy już się dostali zdążyli się już poznać, ponieważ po każdym dniu rozmów organizujemy spotkania integracyjne, wyminili się też ukraińskimi numerami telefonów, poza tym są ze sobą w stałym kontakcie na forum na facebooku, które założyliśmy specjalnie dla wszystkich nowych studentów.
Jest to zamknięta grupa dyskusyjna, gdzie ludzie wymieniają się swoimi wrażeniami, szukają razem mieszkań itp itd.
Jest to też miejsce, gdzie zamieszczamy wszystkie nowe informacje, w trosce o to, żeby każdy bez wyjątku był jak najlepiej poinformowany.
Zaproszenie do grupy otrzymuje każdy po przesłaniu dokumentów, ustalenu daty rozmowy kwalifikacyjnej i opłaceniu pierwszej części opłaty za dodatkową pomoc.

W razie pytań zapraszamy na priv.

Pozdrowienia!:)
kawka_z_mleczkiem
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2012, o 11:55

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: kawka_z_mleczkiem »

Witam,
właśnie wróciłam z Tarnopola. Złożyłam dokumenty i czekam na rozmowę na początku września. Szukam informacji na temat pytań egzaminacyjnych, które padają podczas rozmowy. Jeśli jesteście już po to napiszcie proszę o co Was pytali
Co z mieszkaniem w Tarnopolu? Decydujecie sie na akademik czy będziecie wynajmować mieszkanie?w jaki sposób będziecie szukać?no i mniej więcej jakie są koszty?

Pozdrawiam wszystkich przyszłych studentów:)
eewelaaa
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:19

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: eewelaaa »

witam! Jestem po rozmowie i zostałam oficjalnie studentką medycyny w Tarnopolu. Co do powyższych pytań postaram się w miarę odpowiedzieć na nie.
1. Pytania na które musimy odpowiedzieć podczas rozmowy dotyczą ogólnej wiedzy z biologi i chemii. Ale spokojnie są do przejścia. Dziekan jest osobą bardzo miłą, co jest dużym plusem. Także nie ma się czego i kogo obawiać:)

2. Co do mieszkania to polecam wynająć w2-3 osoby własne mieszkanie. Fajne lokum można znaleźć już w cenie 300$-400$ co dzieląc na 2-3-4 współlokatorów wyniesie ok 100$-150$ wszystko zależy od lokalizacji czy standardu mieszkania. W znalezieniu mieszkania także pomagają Karolina i Arek dlatego serdecznie polecam skorzystanie z ich oferty pomocy

3. Miasto jest bardzo ładne, jest dużo ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Jest tam dużo parków, w których można siąść i zrelaksować się, odpocząć. Co do ludzi mieszkających tam to musze powiedzieć że są osobami bardzo miłymi. Z niektórymi nawet można w miarę porozmawiać gdyż rozumieją polski.

4. Wszyscy przyszli studenci, których miałam okazję poznać są bardzo mili i sympatyczni. Podczas spotkań integracyjnych była fajna atmosfera, poznawaliśmy się lepiej, wymienialiśmy wrażeniami. Także zapewniam, że każdy znajdzie bratnią duszę i będzie czuł się swobodnie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania niech pisze śmiało, na pewno dostanie na nie odpowiedz )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości