tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: tchórzofretki

Post autor: prazm »

Raczej pytanie powinno być odwrócone i zadane w następujący sposób.
Czy dasz się łatwo oswoić przez fretkę i czy dostosujesz siebie i swoje mieszkanie do jej potrzeb?
kaska

Re: tchórzofretki

Post autor: kaska »

jakie wy tu glupoty piszecie o tej soli to az mi rece opadaja bezkitu :o
bezradna mama

Re: tchórzofretki

Post autor: bezradna mama »

mam takie malutkie pytanko czy fretki naprawde tak bardzo śmierdzą?i jeszcze jedno mam dwójke dzieci 3 latka i 1 rok myślicie ze fretka ich zaakceptuje i niebędzie problemu? prosze poradzcie cos i jaka najlepiej kupić ? :oops: Aga
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: tchórzofretki

Post autor: prazm »

Kaśka, czy mogłabyś rozwinąć temat bo inaczej wyjdziesz na pieniaczkę?
Bezradna mamo. Tak, niekastrowane śmierdzą, szczególnie samce w rui. Jak odczuwa się ten zapach to już indywidualne. Mnie nie przeszkadza, ale znam osoby u których powoduje wymioty. Fakt, że właściciela niekastrowanego samca w grudniu-lutym rozpoznam bez pudła Właściciela wykastrowanego samca lub samiczki nie rozpoznam, ale pies i owszem Samce są z reguły łagodne, samica znacznie żywsze. Nie żeby agresywne, ale b. żywe. Bywają fretki, które gryzą. Fretka, która jest męczona na 100% ugryzie. Freta ma zęby jak igły i b. mocny szczękościsk. Gdyzie do kości, albo na wylot i trudno ją wyczepić. Jeśli któreś z Twoich dzieci spróbuję potraktować fretkę jako przytulankę. Normalna fretka sama z siebie mocno nie gryzie. Może kąsać zachęcając do zabawy. Ponieważ wielu dorosłych nie przepada za takim podgryzaniem więc sądzę, że w przypadku dzieci będzie to duża trauma. Podsumowując. Na fretkę namawiałbym Cię za jakieś ca. 14 lat.
Teac

Re: tchórzofretki

Post autor: Teac »

czesc mam tchórzodredke jak mam ją wychowywać zeby nie gryzła i zeby była grzeczna i jakie zabawki do zabawy jej kupić mój nr gadu gadu 292719 proszę o szybki kontakt pozdrawiem
Marysia_:)

Re: tchórzofretki

Post autor: Marysia_:) »

Co zrobic Żeby przekonać rodziców Że bym mogła mieć tchórzofretke_choć mam juŻ psa,kosztniczke,Żółwia to bardzo moŻe o tchórzu :)
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

[Link] tchórzofretki

Post autor: przyrodnik »

Zobacz też inne tematy związane z tchórzofretkami: Tchórzofretki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości