tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Jedyne co możesz zrobić to tak ustawić klatkę ze świnkami żeby się freta tam nie dostała ^_^
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: tchórzofretki

Post autor: Laura »

Tagitsu, pisałaś, że miałaś fretke. To już nie masz? Dlaczego?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Zginęła w zimie. Fretki niestety nie potrafią wrócić do domu ze względu na swoją ciekawskość, dlatego jak wyruszyła w trasę po okolicy to nie było szans jej znaleźć
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: tchórzofretki

Post autor: Laura »

Przykro mi.

A nie chcesz mieć kolejnej?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Laura pisze:A nie chcesz mieć kolejnej?
Byłam za bardzo przywiązana do tej i chyba nie mogłabym mieć następnej. Przynajmniej na razie.
Betka
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2005, o 00:35

Re: tchórzofretki

Post autor: Betka »

Strasznie chcę mieć tchórzofretkę, ale niestety rodzice się nie zgadzają. Podpowiedzcie mi jak można ich przekonac?
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Postaw ich przed faktem dokonanym :D :evil: Żartuję ) moŻe powiesz dlaczego rodzice nie zgadzają się na freciszona?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Ja chyba się domyślam dlaczego rodzcie Betki nie chcą się zgodzić ^_^
olaola

Re: tchórzofretki

Post autor: olaola »

dlaczego
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Bo fretka do zwierzątko wymagające poświęcenia czasu nad opieką nad nim, a wiadomo, że to przeważnie spada na rodziców. Poza tym jeśli rodzice wiedzą cokolwiek na temat fretek to odstrasza ich to że w całym domu będzie czuć zapach fretki co nie każdemu się podoba. Jest jeszcze wiele innych powodów, ale pisałam juz o nich wcześniej w tym temacie.
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Moi rodzice teŻ byli przeciw, uzgodniłam z rodzicami, Że jeśli fretka juŻ będzie u nas w domq to będzie ona przebywać tylko u mnie w pokoju, mam dbać o to Żeby zapach się nie nosił (kupiłam odświerzacz) i Żeby freciszon nie siusiał i nie kupciała po całym domu. I teraz czekam do 1.V Żeby odebrać fretkę :yahoo: :D :evil: :-D
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Super, takie maleńkie fretki są słodziutkie, ale pamiętaj, że bardzo się boją i wtedypałczą", tzn. to coś w rodzaju takiego cichutkiego kwilenia. Wtedy wystarcy wziąść ja na ręcę i delikatnie przytulić, fretka powinna się wtedy uspokoić i momentalnie zasnąć ^_^
masal12
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2006, o 15:40

Re: tchórzofretki

Post autor: masal12 »

czesc wszystkim bede mial za 3 dni tchorzo fretke albinosa samice i wlasnie podobno te zwierzki smierdza padlina czy robic operacje na gruczol czy nie


[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 16:47 ]
aha po ile mniej wiecej chodza tchurzo fretki


[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 16:49 ]
kurde za 3 dni bede ja mial jestem caly napalony bo kocham zwierzeta
juz w domu czeka na nia luksus szelki super klatka pyszne zarelko ale sie ciesze ze bedie ja mial zwsze chcialem miec moj wujek mial i wtedy mi sie zamarzylo zeby se kupic wiec uzbieralem kase stara doklada i bedzie

[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 16:52 ]
kurde chcial bym se zkims doswiadczonym pogadac o tchorzo fretkach


[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 16:58 ]
jak sie daje avatara jak bedziecie mieli czas to odpiszcie albo jak co to gg:9544832

Co za dużo emotek to nie zdrowo.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, o 11:04 przez masal12, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości