tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
julka

Re: tchórzofretki

Post autor: julka »

Czy ktoś wie jakie są minimalne wymiary klatki dla tchórzofretki? :)
Blondi123
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2006, o 17:12

Re: tchórzofretki

Post autor: Blondi123 »

Czy ktoś może wie gdzie można kupić fretkę i od ilu misięcy/lat można ją najlepiej nabyć
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

MoŻesz przygarnąć fretkę z akcji adopcyjnej duŻo osób jest Warszawy
Grzechu

Re: tchórzofretki

Post autor: Grzechu »

Witam.
Mam 2 letnią Tchórzofretke i rok temu jedno oko zalało jej się bielmem. Teraz drugie oczko zalewa jej sie bielmem. To jest samiec. Pomocy :(
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Grzechu pisze:rok temu jedno oko zalało jej się bielmem. Teraz drugie oczko zalewa jej sie bielmem. To jest samiec. Pomocy
Trochę nie mogę zrozumieć po co to piszesz, przecież nikt tutaj Ci nie pomoże. Od razu trzeba się zwrócić do weterynarza, bo tylko profesjonalista, który zbada Twoją fretkę będzie wiedział jak jej pomóc.
Kamil

Re: tchórzofretki

Post autor: Kamil »

czy fretki mocno śmierdzą :/
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Fretka ma specyficzny zapach, samce mocniej pachną, a samice mniej. Kastracja pozwala częściowo pozbyć się tego zapaszku :)
palka

Re: tchórzofretki

Post autor: palka »

nie wszystko nie tak fretki one po prostu sa przyjacielskie i dlatego tak liŻą
XxX

Re: tchórzofretki

Post autor: XxX »

Zastanawiam sie nad kupnem fretki. mam pytanko: ile ona Żyją, kosztują i ile ok. dziennie trzeba się z nimi bawić :)
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Freti kosztują od 150 zł do 400zł, są dość wymagającymi zwierzakami, trzeba ciągle się nimi zajmować.
Miko
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2006, o 20:53

Re: tchórzofretki

Post autor: Miko »

Witam, mam pytanko czy tchorzofretke można na zime zostawić w wolierze
Pipa

Re: tchórzofretki

Post autor: Pipa »

hja tam :mrgreen:
anka

Re: tchórzofretki

Post autor: anka »

bardzo che tchórzofretke ale mam nie chce się zgodzić .mam strasznego dolła pomuŻcie :|
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości