Teb Edukacja Technik farmaceutyczny

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
murena
Posty: 54
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:05

Teb Edukacja Technik farmaceutyczny

Post autor: murena »

Matura mi nie poszła tak jak chciałam więc nie mam nawet co startowac na studia a bardzo zależy mi na tym by pracować w tym zawodzie. Złożyłam już podanie o przyjęcie do Teb Edukacja i w przyszłym tygodniu idę podpisac umowę. Jednakże mam kilka pytań. Uczył się ktoś w tym kierunku w tej lub podobnej szkole? Jakie są wasze/waszych znajomych opinie na temat tej szkoły? Warto się tam wybrać? Dużo czasu trzeba poświęcić na naukę? Dam radę w tym samym czasie przygotowywać się do poprawki matury? Z góry dziękuje za odpowiedzi D
Haugen
Posty: 112
Rejestracja: 28 gru 2013, o 02:28

Re: Teb Edukacja Technik farmaceutyczny

Post autor: Haugen »

Ja chodziłem do podobnej szkoły przez rok. Zanim podpiszesz umowę poproś, żeby cię wpuścili do sali TPLu i zobacz czy jest dobrze wyposażona. Jeśli nie będzie lub nie będą mieli w ogóle takowej sali, to jeśli chcesz zostać technikiem nie masz nawet po co tam iść, bo podstawą kształcenia techników, jest właśnie TPL.
Nauki jest żałośnie mało, więc na pewno bez problemu znajdziesz czas na naukę do matury, jeśli tylko to nie będzie nauka do matury od zera, a doszlifowanie wiedzy. Chodząc do mojej szkoły policealnej czułem się jakbym się cofał w rozwoju, dlatego postanowiłem startować na Uniwersytet Medyczny na farmację.
Czy warto kształcić się na technika farmacji? Myślę, że to indywidualna sprawa i musisz sama ocenić, czy opłaca ci się to, bo jak widzisz np. dla mnie nie było warto.
murena
Posty: 54
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:05

Re: Teb Edukacja Technik farmaceutyczny

Post autor: murena »

A do jakiej szkoły policealnej chodziłeś jeśli mogę wiedzieć? i gdzie? D
Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Teb Edukacja Technik farmaceutyczny

Post autor: Balbinka »

Jestem z zawodu technikiem farmacji i obecnie studiuję również farmację i jeśli o mnie chodzi wybierałabym szkoły, które uczą w systemie dziennym, a nie weekendowym.
Do matury również da się wtedy przygotować, ale wykształcenie będziesz miała naprawdę o wiele lepsze. Również pracodawcy inaczej patrzą na osoby, które mają stacjonarnego technika farmacji. Drugim plusem jest na pewno to, że szkoły stacjonarne nie biorą pieniędzy za naukę, a uczą na naprawdę bardzo wysokim poziomie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości