technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
K.ola

technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: K.ola »

skończyłam biologie, licencjat i do tego w trybie zaocznym
chciałabym bardzo pracowac w labolatorium albo innych placowkach badawczych
nie wiem co dalej studiowac, kontynuować biologie na magisterskich uzupelniających i wtedy dopiero podyplomowe?
Interesuje mnie technik farmacji ale jak przeglądam strony, są to zwykle policealne szkoły, a nie podyplomowe i czy tylko stacjonarne, bo z trybem zaocznym się nie spotkałam
czy moŻecie mi doradzić, w którym kierunku mam isc, z góry dzieki
bagatha

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: bagatha »

U mnie na roku sporo osob ma ukonczone studium medyczne ze specjalnoscia technika farmacji. Wiele z nich pracuje w tym zawodzie i studiuje biologie.
Mysle, ze z powodzeniem powinnas kontynuowac biologie i podjac nowe studia-technik farmacji.
marcin

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: marcin »

witam napisałem mature z biologi i nie mam pojecia gdzie sie mam wybrać na studia moze ktos by mi mógł doradzic?
marcin

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: marcin »

Interesuje mnie przede wszystkim człowiek co robić.?
:)

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: :) »

marcin pisze:witam napisałem mature z biologi i nie mam pojecia gdzie sie mam wybrać na studia moze ktos by mi mógł doradzic?
idz na fizjoterapię
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: madzia »

tak , jeśli jesteś krzepki , idzkaj na fizjoterapie. Albo na awf. Ja człowieka toleruję, wole botanike
klusek

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: klusek »

co robic chcę studiować technika farmacji ale nie wiem gdzie :twisted:
anulka

technik farmacji

Post autor: anulka »

witam:) :mrgreen:

tak się właśnie zastanawiam :twisted: czy udać się na stdium farmaceutyczne czy nie
moŻe ktoś z was uczył się w takiej szkole i moŻe mi coś napisać np. czy jest cięŻko, jakie są przedmioty itd :?:

a tak na marginesie moŻe orientujecie się ile zarabia technik farmacji :?: :)
piszcie na mój e-mail anulka-[at].pl
18

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: 18 »

dokladnie Ci nie powiem bo to zalezy od apteki, miasta itd. ale srednio gdzies 1500 chyba
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: tin »

Mam kolegę, który tak własnie studiuje(nie miałe tyle szczescia co ja ).
Masz tylko przedmioty kierunkowe: Analiza chemiczna, Technologia postaci leku, farmakologia, farmakognozja, łacina, psychologia, podstawy prawa farmaceutycznego z el. ekonomii, anatomię, zdrowie publiczne i coś jeszcze, ale nie pamietam.
Myślę, że niektóre policealne są całkiem niezłe. Wiadomo, że mgr zarabia wiecej, ale niektórzy właśnie dlatego wola technika zatrudnić. No i krócej sie uczysz.
A zarobki są rózne: 1500-2500zł. Zależy od szefa jak zawsze.
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: anik »

No z tymi zarobkami to nie wiem czy jest aż tak kolorowo.
Znam kilku magistrów farmacji z mojego miasta i zarabiają średnio 1200-1600 zł. A wiadomo, że technik farmacji to nie to samo co magister.
karolina

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: karolina »

moŻe mi ktoś pomoŻe w udzieleniu odpowiedzi na moje pytanie:czy z tytułem mgr. chemii i z tytułem technika farmacji będe traktowana inaczej jako pracownik apteki(w sensie materialnym) niŻ jesli miałabym samego technika farmacji?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: technik farmacji po biologi? dziennie , zaocznie

Post autor: Savok »

W przypadku aptek tytul z chemii nie ma znaczenia. Chyba ze specjalizacja chemia lekow, ale tez watpie. To raczej byloby plusem w przemysle, nie w aptece.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości