Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Agucha06
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2010, o 18:46

Re: Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Post autor: Agucha06 »

Witam. mam pytanie dotyczące stażu czy przez całe 2 lata musze miec recepture w aptece, w której odbywam staż czy tylko rok? Proszę o odpowiedz
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Post autor: Wasyl »

Odświeżam ^^
Nie polecam robienia tytułu technika. Pracy po tym nie ma, na staż nie chcą brać, rynek jest przesycony.
mini21
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 14:14

Re: Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Post autor: mini21 »

Hej. Zdałam w tym roku egzamin zawodowy. Potrzebuję pomocy w napisaniu CV dla technika farmacutycznego (to będzię moje pierwsze), dlatego nie bardzo wiem co mam w nim napisać. Nie mam jeszcze żadnego doświadczenia.

Czy pisać tylko liceum i szkołę policealną do której chodziłam, czy pisać w której aptece odbywałam praktyke zawodową (tą miesięczną na koniec 4 semestru).
[ta praktyka nadaje się żeby ją napisać w doświadczeniu]

Macie jakieś przykładowe CV dla techników?

Z góry dziękuję za pomoc.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Post autor: deVries »

mini21, praktyki są między innymi po to właśnie, żeby było co wpisać do CV Więc wpisuj. Poza tym umiejętności - języki, obsługa programów komputerowych (szczególnie jakichś związanych z pracą w aptece, nie wiem czego się używa), dodatkowe kursy, prawko. Jeśli gdzieś trochę dłużej pracowałaś (np. jako kelnerka czy w telemarketingu) to też wpisz.
koko84
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 13:38

Re: Technik farmacji - wszytko o zawodzie

Post autor: koko84 »

Także nie polecam tego kierunku, egzamin zawodowy zdałam bardzo dobrze, stażu szukam już ponad 1,5 roku i nie zapowiada się aby było lepiej, stracone 2 lata nauki .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości