Temat dla poszukujących współlokatorów.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dżoana
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2014, o 11:39

Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Dżoana »

Witam idę kompletnie sama na UMP i szukam dziewczyn, które też idą teraz na 1 rok, w celu wspólnego poszukiwania mieszkania. Gdzieś w pobliżu Collegium Anatomicum, bo tam jest najwięcej zajęć
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Trzyszcz »

Zedytowałem tytuł wątku, żeby taki zbiorczy był.

I ja też szukam osób do szukania mieszkania
Mari0709
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2013, o 21:08

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Mari0709 »

D&#x17Coana pisze:Witam idę kompletnie sama na UMP i szukam dziewczyn, które też idą teraz na 1 rok, w celu wspólnego poszukiwania mieszkania. Gdzieś w pobliżu Collegium Anatomicum, bo tam jest najwięcej zajęć
Jestem w tej samej sytuacji co Ty Jedyną różnicą jest to że szukam mieszkania blisko Collegium Stomatologicum bo idę na wydzieł lekarski II
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: inarlie »

D&#x17Coana pisze:Witam idę kompletnie sama na UMP i szukam dziewczyn, które też idą teraz na 1 rok, w celu wspólnego poszukiwania mieszkania. Gdzieś w pobliżu Collegium Anatomicum, bo tam jest najwięcej zajęć
Ja się właśnie nad Poznaniem waham. Jeśli tam pójdę to również kompletnie sama. I również będę szukać mieszkania przy Collegium Anatomicum.

Dżoana
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2014, o 11:39

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Dżoana »

No ja się dostałam z 1 listy m.in. do Łodzi i tam złożyłam dokumenty, ale miasto jest tak okropne dlatego jak się dostałam do Poznania, to bez wahania tam złożyłam i rezygnuje z Łodzi, mimo że tam mam znajomych na lekarskim jak się zdecydujesz, to daj znać
Kasia987
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:54

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Kasia987 »

Ja co prawda nie szukam mieszkania, bo mieszkam w Poznaniu od urodzenia i powiem Wam, że to piękne miasto. Osobiście rekrutowałam się na stomę do Poznania, ale nie starczyło mi punktów, więc niestety będę musiała opuścić najpiękniejszy na świecie Poznań i wyjechać do okropnej i paskudnej Łodzi.
Natomiast, jeżeli ktoś z Wam przyjedzie do Poznania i będzie potrzebował jakiejś pomocy, przewodnika po Poznaniu, będzie miał ochotę na wycieczkę krajoznawczą lub będzie chciał dowiedzieć się co jak w Poznaniu funkcjonuje i zawrzeć nową znajomość to chętnie służę Wam pomocą.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: iridescent_one »

Witam, ja również idę do Poznania nikogo nie znając, na lek, i szukam jakiejś dziewczyny do poszukania mieszkania. Proszę o kontakt
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: inarlie »

Ja rezygnuję jednak z Poznania na rzecz mojego Lublina. Kasia, Łódź też powinna mieć dobre strony. Po prostu wymienisz Stary Browar na Manufakturę. I nie trać nadziei, może jeszcze pod koniec września?
iridescent_one - zgadajcie się z Dżoaną.

alchemik151
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2014, o 21:01

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: alchemik151 »

Hej , ja tez idę sama na lekarski do Poznania i szukam współlokatorki do mieszkania blisko UMP
Pędzel_1995
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2014, o 13:03

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Pędzel_1995 »

Szukam współlokatora! (płeć dowolna) w tym roku rozpoczynam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (Lekarski I) i szukam dwu lub nawet trzypokojowego mieszkania mam już konkretne oferty od pośrednika) a w związku z tym - lokatora / -ów. potencjalne mieszkania znajdują sią na Grunwaldzie (np. osiedle ułańskie) lub na Jeżycach bo zajęcia na pierwszym roku odbywają się na głównie na Święcickiego, Fredry i chyba gdzieś na Jezycach , więc taka lokalizcja mieszkania umożliwiłaby sprawne docieranie na zajęcia.

kontakt: [at].com
mob. 728 162 617
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Jannx »

Szukam kogoś do współdzielenia pokoju dwuosobowego w mieszkaniu dwupokojowym przy ulicy Stablewskiego. Drugi pokój zajmuje studentka farmacji, także byłoby po medycznemu chętnych zapraszam na pw
Succoria
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2014, o 13:49

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Succoria »

A ja mam pytanko co do zajęć na I roku, bo tez się przymierzam do poszukiwań mieszkania. W jakiej okolicy najlepiej szukać? Chce żeby było jak najbliżej zajęć. Czy rzeczywiście w tym Collegium Anatomicum spędzimy większość czasu?
Pansy95
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2014, o 18:26

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Pansy95 »

Hejka, mam na oku mieszkanie 4 pokojowe (pokoje 1-os.) blisko Collegium Anatomicum (15 min pieszo), juz wstępnie je zaklepałam, jak ktoś jest zainteresowany pokojem to proszę pisać na pw - w październiku rozpoczynam I-szy rok leku, współlokatorzy mile widziani z lekarskiego/stomy, bo zawsze jakoś można sobie pomagać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości