testy maturalne z biologii

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

testy maturalne z biologii

Post autor: Asia:) »

czy znacie książki z jakimiś dobrymi testami maturalnymi z biologii? tzn tak - nie chodzi mi o arkusze maturalne, tylko raczej o zadania pogrupowane działami. takie,żeby utrwalić i zobaczyć czy wszytko umiem po powtórzeniu jakiegoś dzialu.
mam trochę testów Omegi, ale mam wrażenie, że ich poziom jest trochę wyższy niż maturalny. no chyba że to tylko wrażenie P
Kamil

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Kamil »

nei pwoiedizałbym Że testy z omegi są ponad mature - za to ucza myślenia. Polecam testy na medycynę persony, ja sie z nich przygotowywuje na klasówki do szkoły. 2 tomy pytania pogrupowane dizałami i wcale nei za proste. :D
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: anika3334 »

testy Persony polecam (dwa tomiki)
Kamil

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Kamil »

Persona ok - sam z niego robie testy na klaswóki do szkoły, tylko ze raczej jest do utwalenia szczegółów niz pd katem matury, a testy omegi są do tego jak najbardziej. polecić mogę teŻ zdaj maturę z biologii (takie fioletowe) z wyd. OE pazdro, bardzo duzo róznorodnych zadań, no i fajen są ćwiczeniówki z operonu, któe robimy w skzole, zadania typowo pod katem matury. :)
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Asia:) »

no właśnie ostatnio kupiłam te fioletowe wyd. Pazdro i są bardzo fajne jeszcze zastanawiam się nad takimi z chemii, ale nie było ich w księgarni
a co do Omegi - nie wiem, może to zależy od dzialu. bo pamiętam że jak przygotowywałam sie do klasówki z bodajże fotosyntezy to te zadania wydawały mi się jakieś kosmiczne.
acz rzeczywiście, jak robię teraz budowę komórki np to jest ok
krystian

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: krystian »

czy znacie moŻe stronę, na której umieszczona jest matura z biologii z 2003 ? (pytania+ odpowiedzi). Wiem, Że był na tej maturze temat związany z genetyką- i właśnie tego tematu szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć :( pomóŻcie. :(
Fleur_rebelle

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Fleur_rebelle »

chyba bylo o osagnieciach genetyki
Julka:-)

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Julka:-) »

Wiecie co, ja tylko na chwilę, ale nie mogłam się oprzeć, Żeby Wam nie wysłać tej minki - po prostu sama radość - :yahoo: :-)
Julka:-)

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: Julka:-) »

Ups, coś mi nie wyszło z tym wysyłaniem:-)
paolo

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: paolo »

Siemka. Jaka ta matura *********.moŻe ktoś udzieli mi korków z genetyki bo wogule tego nie czaje! :o

moderator: Bez wulgaryzmow prosze!
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2007, o 13:31 przez paolo, łącznie zmieniany 1 raz.
aga

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: aga »

ja korzystam z ksiaŻki Macieja Mamińskiego biologia dla maturzystów i kandydatów na wyŻsze uczelnie. testy pogrupowane dzialami i na poziom rozszerzony i podst. kosztowała jedyne 16 zl. fajnie mi sie z niej uczy poecam wam bardzo :-D
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: KuBuS »

hymm testy maturalne z operona nie sa zle wszystko ładnie i przejrzyscie
EdyŚka*

Re: testy maturalne z biologii

Post autor: EdyŚka* »

KuBuS pisze:hymm testy maturalne z operona nie sa zle wszystko ładnie i przejrzyscie
Właśnie chciałam się spytać o wasze odczucia doytyczące tej książki. Moim zdaniem zdecydowanie więcej ciekawszych zadań było w ćwiczeniówkach Operona niż w tych testach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości