Skreślenie z listy studentów

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Charlie95
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:23

Skreślenie z listy studentów

Post autor: Charlie95 »

Witam. Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej informacji, ale ciekawi mnie pewna sprawa. Po jakim czasie zostałbym skreślony z listy studentów, gdybym nie uczestniczył w żadnych zajęciach, ani wykładach ani ćwiczeniach, ani nic bym nie zaliczał?

Wiem, że to pytanie jest z grupy bardziej abstrakcyjnych, ale potrzebuję odpowiedzi, jeśli ktoś mógłby udzielić jakieś pomocnej, byłbym naprawdę wdzięczny.

Kierunek studiów o którym tu mówię to analityka medyczna w Bydgoszczy.
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: Skreślenie z listy studentów

Post autor: anonymous2012 »

Charlie95 pisze: Po jakim czasie zostałbym skreślony z listy studentów, gdybym nie uczestniczył w żadnych zajęciach, ani wykładach ani ćwiczeniach, ani nic bym nie zaliczał?
Około listopada. Mniej więcej w połowie.

Aczkolwiek nie jest to odpowiedź pod kątem uczelni o której piszesz.
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Skreślenie z listy studentów

Post autor: larissa90 »

Na mojej byłej uczelni takie osoby skreślano dopiero po zakończeniu semestru.
Charlie95
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:23

Re: Skreślenie z listy studentów

Post autor: Charlie95 »

A jeśli mieszkałbym wtedy akademiku, to miałbym z tego powodu jakieś nieprzyjemności? Czy po prostu skreślono by mnie z listy studentów i muszę tylko zwolnić akademik potem? Mogę korzystać z akademika tak długo jak jestem na liście studentów mimo, że nie uczestniczę w zajęciach bez większych konsekwencji?
Awatar użytkownika
czwidrak
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2014, o 10:36

Re: Skreślenie z listy studentów

Post autor: czwidrak »

Charlie95 pisze:A jeśli mieszkałbym wtedy akademiku, to miałbym z tego powodu jakieś nieprzyjemności? Czy po prostu skreślono by mnie z listy studentów i muszę tylko zwolnić akademik potem? Mogę korzystać z akademika tak długo jak jestem na liście studentów mimo, że nie uczestniczę w zajęciach bez większych konsekwencji?
Wszystko zależy od uczelni, mnie z uczelni wyrzucili dopiero w marcu, ale nie mieszkałam w akademiku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości