Totalny brak zdolności rysowniczych...???

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
searafina
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2006, o 08:10

Totalny brak zdolności rysowniczych...???

Post autor: searafina »

Hey! Mam takie dziwne pytanie, bo tak czytam sobie posty i często spotykam się z tym ze na wielu wykładach np, z histologii itp. robi się rysunki.i tu chciłabym sie dowiedziec czy jak ktoś nie ma żadnych zdolnosci plastycznych moze sobie jakos z tym poradzic.Po co w ogóle wykonuje się te rysunki np. ogladsanych preparatów mikroskopowych?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
skarabae
Posty: 493
Rejestracja: 1 gru 2006, o 20:30

Re: Totalny brak zdolności rysowniczych...???

Post autor: skarabae »

ja robię je z histologii i botaniki i zoologii bezkręgowców nie masz się czym przejmować, są gorsze rzeczy, przecież nikt nie wymaga wirtuozerii. To ma być rysunek poglądowy. Niewątpliwie rysunki pełnią wazną funkcję edukacyjną

[ Dodano: Czw Maj 31, 2007 09:40 ]
a i rysunki to się robi zazwyczaj na ćwiczeniach, nie wykładach
Mariola
Posty: 31
Rejestracja: 22 sty 2007, o 19:28

Re: Totalny brak zdolności rysowniczych...???

Post autor: Mariola »

Ja mam dwie lewe rece do rysunkow, ale na studiach sobie dawalam rade, wiec i Ty dasz rade -) Pozniej glownie wykorzystywalam zdjecia, stad moje zdolnosci do latwego opanowywania programow komputerowych i wyczucie estetyczne wystarczyly do pieknych obrazkow
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości