Tydzień Weganizmu ( kolejna odsłona :) )

Zagadnienia etyczne w biologii i medycynie: antykoncepcja, aborcja, klonowanie, inżynieria genetyczna, kriogenika, biopiractwo, eutanazja, wiwisekcja, etyka ekologiczna, sztuczna inteligencja...
Adam Gac
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2010, o 14:34

Tydzień Weganizmu ( kolejna odsłona :) )

Post autor: Adam Gac »

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji Tygodnia Weganizmu, organizowanego przez Stowarzyszenie Empatia. Odbędzie się w dniach 5-12 kwietnia 2014 r. Do 27 marca trwają zapisy na darmowe materiały (ulotki i plakaty), które możecie wykorzystać do promocji weganizmu w swoim mieście.

Nawet najprostsza forma udziału w Tygodniu - na przykład rozdanie ulotek - jest ważna. Inspirujmy innych! Liczba wegan i weganek systematycznie rośnie, bądźcie częścią tej zmiany!

Warszawska edycja Tygodnia Weganizmu 2014 to:

- obchody 10-lecia Empatii
- pokaz gotowania przygotowany przez Jadłonomia wraz z degustacją
- projekcja filmu Speciesism: The Movie i prezentacja o zwierzętach w kulturze
- wykład dr Macieja Trojana, autora książki Na tropach zwierzęcego umysłu o moralności w świecie zwierząt
- wykład o wegańskim żywieniu w sporcie
- spotkanie z dietetykiem
- wywiad na żywo z Andrew Westollem, autorem książki Szympansy z azylu fauna"
- dwie akcje uliczne Jestem zwierzęciem. Myślę, czuję. Chcę żyć"
- zniżki w sklepach, jadłodajniach, liczne konkursy

Chcesz współpracować przy okazji Tygodnia Weganizmu? Napisz Szukamy patronów, partnerów i sponsorów rzeczowych - w zamian oferujemy atrakcyjne warunki promocji.
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Tydzień Weganizmu ( kolejna odsłona :) )

Post autor: DMchemik »

A ja mam pytanie z innej beczki, czy macie ulotki już z rzetelnymi wiadomościami czy na zarzuty pod kątem szerzenia nieprawdziwych wiadomości i przekłamań znowu odpowiecie zmieszani, że tak jest bo to są materiały propagandowe?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości