UAM biologia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

UAM biologia

Post autor: alces »

tak duzo sie ludzi rejestrowalo na stronie UAM ze padl serwer. hehehe jest ktos n atym forum co zamierza w tym roku stratowac na biologie? ile macie %? jaki obstawiacie prog
bagatha

Re: UAM biologia

Post autor: bagatha »

O ile dobrze pamietam to rok temu byl 163, to pewnie w tym roku sie obnizy ze wzgledu na to,ze matury wypadly gorzej (to tylko przypuszczenia).
W dziekanacie radze nie pytac, tam zazwyczaj nic nie wiedza :]

Zapraszamna moja uczelnie
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: UAM biologia

Post autor: alces »

bagatha pisze:W dziekanacie radze nie pytac, tam zazwyczaj nic nie wiedza :]
fakt, a nawet jak wiedza to i tak nie powiedza, juz sie o tym przekonalam
elektra

Re: UAM biologia

Post autor: elektra »

a w tym pięknym roku 2007 wybiera się ktos na biologię? :)
Awatar użytkownika
pawełmoz
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2007, o 20:01

Re: UAM biologia

Post autor: pawełmoz »

Jak los pozwoli. to chętnie bym tam studiował.
evi

Re: UAM biologia

Post autor: evi »

hej, a powiedzcie mi jak jest z ilością nauki? słyszałam Że studia bardzo ciekawe ale ilosc materialu mocno przesadzona jest (czyt. nie ma czasu na NIC poza nauka, nawet na spanie go brakuje) czy to prawda? jest az tak zle czy to przesadzone opinie? wiem ze to zalezy indywidualnie od osoby ale moze wypowiedza ktos kto tam studjuje )
pacol

Re: UAM biologia

Post autor: pacol »

mocno przesadzone. obijalem sie pol roku i potem sie wzialem fakt ze problemow co nie miara ale dalo rade jakos chyba bo jeszcze nie wszystko pozalatwiane :) studia do najlatwiejszych nie naleza ale jak ktos ma ambicje uczyc sie tak zeby wszystko gralo to czasu starcza spokojnie na wszystko i na spanie i na imprezy i na inne przyjemnosci :D wszystko zalezy od tego jak to taktycznie ulozysz :) 2 sem. jak na moje jest duzo ciezszy niz pierwszy pozdro :)
gosc

Re: UAM biologia

Post autor: gosc »

PAOCL a jaki byl najnizszy wynik kandydata, ktorego przyjeli?
pacol

Re: UAM biologia

Post autor: pacol »

looo wiesz co nie powiem ci nie mam pojecia :D hmmm z tego co dobrze pamietam po przeliczeniu tych wszystkich punktow mialem 68 chyba czy cos takiego (moge sie mylic) i bylem chyba (tez nie jestem pewien) na poczatku listy. takze wlacz szare komorki i przelicz sobie czy da rade :) pozdro i powodzenia :)
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: UAM biologia

Post autor: alces »

pacol pisze:mocno przesadzone. obijalem sie pol roku i potem sie wzialem fakt ze problemow co nie miara ale dalo rade jakos chyba bo jeszcze nie wszystko pozalatwiane studia do najlatwiejszych nie naleza ale jak ktos ma ambicje uczyc sie tak zeby wszystko gralo to czasu starcza spokojnie na wszystko i na spanie i na imprezy i na inne przyjemnosci wszystko zalezy od tego jak to taktycznie ulozysz 2 sem. jak na moje jest duzo ciezszy niz pierwszy pozdro

duzo tez zalezy na jakiego prowadzacego sie trafi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość