Ulubione zwierzaki

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: badger »

moje domowe zoo to obecnie jedna polroczna kotka, neony inessa, neony czarne, kirysy pstre i spizowe, guraminy dwuplamiste, kosiarka i mnostwo upierdliwych zatoczkow
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: jillian »

a mi sie marzy miec akwarium. tak bardzo
rodzice mi go nie kupią. Patrzyłam ostatnio na akwaria, teraz robią takie bajery, ale kosztują
gosia
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:43

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: gosia »

czesc. a ja mam 2 koty, psa i fretke.pies to spaniel, kot rudzielecmela jest kastratem- kotkalusia jest normalna czyli nie sterylizowana. fred-fretka- jest nie kastrowany. Sa to zwierzeta ktore bardzo lubie, ale najbardziej Freda. jest zabawnie bo fred gania lusie pies gania freda a kot mela spokojnie na to wszystko patrzy i nic sobie z tego nie robi.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: badger »

jillian pisze: a mi sie marzy miec akwarium. tak bardzo
rodzice mi go nie kupią. Patrzyłam ostatnio na akwaria, teraz robią takie bajery, ale kosztują
Rzeczywiście urzadzenie ladnego akwarium sporo kosztuje. Ja moje obecne zaczalem robic w ubieglym roku i nadal nie skonczylem:/ Brakuje mi pieniedzy na rosliny, ale co wpadnie mi jakis grosz przeznaczam go na to Co do rodzicow to najbardziej sie mama boico to bedzie jak akwarium peknie i sie woda wyleje? dlatego pozwolili mi kupic tylko 60 litrowe
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: jillian »

ja tam nie potrzebuje jakiegoś wielgachnego akwarium, nie mam duzo miejsca w pokoju. Patrzenie na rybki sprawia mi przyjemność, szczególnie lubie neonki
kamila_ania
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 17:15

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kamila_ania »

hmm widze ze sama nie jestem tez chciałabym miec akwarium ale niestety rodzice nie zabardzo mam sie nacieszyc kula z dwoma bojownikami
Hedwiga0
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 20:52

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Hedwiga0 »

Może to nie jest oryginalne, ale najbardziej to lubię psy i koty, choć żadnego z nich nie mam, a szkoda. Poza tym uważam, że powinno kochać się każde zwierze bez wyjątku na to, czy jest ładne czy brzydkie.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Iwus »

Hedwiga0 pisze:powinno kochać się każde zwierze
tylko jak pokochac komarzyce albo kleszcza na własnej skórze
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: badger »

albo tasiemca w jelicie
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Pablo »

Iwus pisze:tylko jak pokochac komarzyce albo kleszcza na własnej skórze
badger pisze:albo tasiemca w jelicie
A dlaczego nie
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Belleteyn »

Ja po prostu uwielbiam zwierzaki. Mam ich dużo, a pewnie gdyby przestrzeń życiowa pozwalała to miałabym jeszcze wiecej.
Moje przytulaki to dwie kochane szczurzyczki króliczek miniaturka- słodki głupol pies (stary głuchy i ślepy, ale przecudowny, jest ze mą już ponad 12 lat) 4 akwaria z pielęgnicami tropikalnymi (należą do mojego taty w sumie, razem to ponad 1000 litrów). To chyba wszystko
A nie- mój brat ma całą gromadę straszyków, które trzyma w 4 faunaboxach.

Ojej, sama nie wiedziałam, że aż tyle zwierzaków mam

Nie muszę chyba dodawać, że to właśnie moje zwierzaki są tymi ulubionymi
A tak najbardziej ,to podobają mi się szczurki (tylko co by było, jakby mój pies albo kólik sie o tym dowiedziały.)
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Guru »

Belleteyn pisze:Ja po prostu uwielbiam zwierzaki.
Ja nie mam zadnego zwierzaka w domu, i nie zanosi sie zeby jakis sie pojawil. nie mialby se kto nimi zajmowac, a w takiej sytuacji nie ma sensu brac zwierzaka d domu, tymbardziej ze jakos mnie do zwierzat nie ciagnie.
Belleteyn
Posty: 114
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 15:34

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Belleteyn »

Guru pisze:nie mialby se kto nimi zajmowac, a w takiej sytuacji nie ma sensu brac zwierzaka d domu, tymbardziej ze jakos mnie do zwierzat nie ciagnie.
Jesli ktoś nie lubi, albo nie ma czasu, to wcale sie nie dziwię, ze nie chce mieć zwierzaka, bo to pochałania sporo energii i wymaga zaangażowania.

Ja mam i tak napięty rozkład dnia, ale nie wyobrazam sobie życia beż zwierząt (taka ze mnie maniaczka), nawet jakbym miała zrezygnowac z czegoś innego, to dla nich musiałabym znaleźć czas
Przypomniało mi się- jedno czego nie lubię- koty I nie podoba mi sie trzymanie ptaków w klatkach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości