Ulubione zwierzaki

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
kamila_ania
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 17:15

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kamila_ania »

ju raczej z jednym bojownikiem dałam młodszej kuzynce bo jej zdechł.
dzem87
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2007, o 13:56

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: dzem87 »

najlepsze są pajaki, ptaszniki oczywiście
kiedyś jednemu wrzuciłem myszke ale nie chciał jej zabić:(
pozdrowienia la wszystkich hodowców pająków
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Ziutaa »

Uwielbiam konie, psy i koty. Kiedyś miałam psa, 3 koty oraz nimfe. Teraz nie mam zwierzaka bo nie mialabym dla niego wystarczająco duzo czasu chętnie kupiłabym sobie labradora albo huskyiego, zastanawiałam sie rowniez nad jaszczurką np kameleonem jemeńskim, fretki tez są sweet
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Sunflower77 »

A moją miłością są rysie i łosie! Uwielbiam te kociaki, mam z nimi duzo wspólnego
W domu mam akwarium i lubię na nie patrzeć nardziej niż w TV Mam jednego glonojada i 105 gupików (od jakiegoś czasu populacja mi się zmniejsza).
A łosie też mam. od paru lat mam manię kupowania wszystkiego, co ma poroże tyle tylko że są z pluszu
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Mysia »

ja uwielbiam psy i tchórofredki. mam w domu mysz, miałam ś.p. chomika, na dworze mam 2 psy. tato chce kupić szynszyla zamias chomika. a ja nie cierpi szynszyli
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kinia0208 »

A ja lubię wszystkie zwierzaki osobiście mam: Fretke,2myszki,papuge,koszatniczke,rybki i niedługo kupuje ptasznika] miałam też psy. aha i mam koty na działce

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 19:01 ]
a
Mysia rozumiem cie ja też nie lubie szynszyli to jest jeden wyjątek w któreym nie lubie zwierzat
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Pablo »

węże są supeeer i do tych osób którzy myślą, że wężą są obślizgłe i myślą że jak się trzyma węża to ma się całe ręce we śluzie.to się mylą. Wręcz przeciwnie mają aksamitna skóre, która jest sucha a nie obślizgła, a Ci którzy nie wierzą to niech spróboją dotknąć węża na żywo.a to co jest we filmch i horrorach gdzie występują węże jako krwiożercze zwierzęta które zabaja ludzie.jest to wielka przesada
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: jillian »

głaskałam kiedyś węża i jeszcze padalca, ale to było sporo lat temu i nawet nie pamiętam jakich doznałam wrażeń.
Głaskałam niedawno płaszczkę. Była szorstka, pyszczek miała gładki, bo wygłaskany

Nie wiem jak was, ale mnie np. uspokaja patrzenie na rybki w akwarium, chociaż własnego juz nie mam
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: badger »

Tak, rybki działają bardzo uspokajająco, a jak się w nie zapatrzy to można tak godzine przed akwarium siedzieć
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: MUSOPHAGA »

a ja nie cierpi szynszyli
dlaczego, przecież to takie miłe zwierzaki?
ja w domu mam 3 akwaria(112-340l), wikłacza ognistego, maine coona, A.geniculatę(ptasznik).
uwielbiam koty i ptaki, w szczególności turaka fioletowego(Musophaga violacea).
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kinia0208 »

ooo pajączek ja niedługo kupię sobie vagansa
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Azadi »

psy, psy, psy
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: kinia0208 »

No najlepsze są bokserki]] miałam trzy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość