Ulubione zwierzaki

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Ulubione zwierzaki

Post autor: Iwus »

Jakie zwierzaki lubicie najbardziej,a jakie macie w domu?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: tin »

Ja uwielbiam koty. Szczególnie te duze, jak tygrys i te zupełnie malutkie(bo sa takie urocze).
To wspaniałe stworzenia i jedne z niewielu przed którymi człowiek czuje respekt(naukowo jest udowodnione ze czujnośc człowieka w obecności kota zwieksza sie znacznie).
Niestety ze wzgledu na alergię moge hodować tylko rybki , a za nimi nie przepadam.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Anex »

A ja mam alergie i mam kotka tyle, że żadko jest w domu, więcej na dworze( mieszkam w domku jednorodzinnym). Co do ulubionych zwierząt zawsze chciałam mieć szynszyla, ale koty uwielbiam. A i jeszcze konie
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: jillian »

Czyżby byli tutaj sami miłośnicy kotów?
Ja mam krótkowłosego owczarka niemieckiego

Kiedy Norka była szczeniakiem miałam manie robienia jej zdjęć, teraz się chyba wstydzi. Zawsze była moim przysłowiowym oczkiem w głowie i nadal jest.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: malwka »

hej Ja od kąd pamiętam byłam otoczona zwierzakami Obecnie mam kocurka (Tupac), trzy psy - Rino, Rocky i Gaja. Miesiąc temu odeszła najstarsza suczka - miała 14 lat, moja Perełka kochana. Mam jeszcze rybki i króliki

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 17:03 ]
azapomniałam dodać, że uwielbiam przebywać wśród koni One mnie po prostu odprężają hehe

a moim wielkim marzeniem jest posiadanie doga niemieckiego ech.
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: anik »

tin pisze: moge hodować tylko rybki , a za nimi nie przepadam.
Rybki sa suuper

Ja mam obecnie psa, 3 koty, 2 akwaria z rybkami i krewetkami, króliki, a na uczelni całe stado szczurów
A marzę jeszcze o własnym wierzchowcu.
mirek
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2006, o 17:38

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: mirek »

ja zato mam psa (nike) jes to amstaw ale co w publicznej opini jest to najgrożniejszy pies ale mój jest po prostu milutki (suczka) nie gryzie i ciągle sie łasi
Ostatnio zmieniony 6 gru 2006, o 08:15 przez mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto¶X213X

zwierze

Post autor: Kto¶X213X »

ja lubie psy i pajaki .mam psa boksera.ma z 2 lata.imie-diana.
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Jakusz »

A jaa a ja to ze zwierzątek najbardziej lubie roślinki.
Kamyczek87
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 20:11

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Kamyczek87 »

Zawsze miałam duużo zwierząt,moje ulubione zwierzaki to wszelkie gryzonie,konie,psy,koty,alpaki,osiołki i cała reszta .W domu na dzień dzisiejszy mam psa-Tropika,chomiczke-Chomofobie oraz 9 myszy labo róznych barw. Planuje zakup myszy rasowych,zobaczymy może hodowle założe.
Ka
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2006, o 08:57

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Ka »

Mam Springerspaniela suczke (milusia) i 2 akwaria z rybkami marze o jescze jednym piesku i o wiekszym akwarium obecnie mam 200l i 60l
aha i zawsze chcialem miec kanarki najlepiej jakas parke tyle ze sraja nie bywale i z braku czasu moge zapomniec o nich!
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Astacus »

Żółw, spokojne zwierzątko, coprawda nie można go przytulić, albo wyprowadzić na spacer ale ich spokój wewnętrzny sprawia że są takie fajne
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Kiara »

Obecnie mam szynszyla,który jest sweet! Po za tym uwielbiam psy,koty,króliki,konie,ptaki.Długo by tu wymieniać. Pasjonują mnie dzikie i groźne zwierzęta,ale także te co dają się ułożyć i pogłaskać. Przepadam wręcz za towarzystwem zwierząt,nie da się ich nie kochać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości