UMP Farmacja 2014 Poznań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

Akseroftol pisze:Gdzie na stronie UMP znajdę oświadczenie studenta o spełnieniu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat? Pobrałam tylko ankietę osobową, a tamtego nie mogę znaleźć
musisz się zalogować na swoje konto, potem nacisnąć na Farmacja w tych aplikacjach, następnie po prawej stronie na niebiesko będzie napisane Podanie PDF". wybierasz to, i potem chyba wybierasz pierwszą pozycję, z tego co pamiętam
allymeow
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:19

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: allymeow »

Hej, obawiam się, że nie dostanę się na farmację z moimi 138 punktami, ale złożyłam już papiery na analitykę na tym samym uniwersytecie czyli w poznaniu. Myślicie, że możliwe jest przeniesienie w trakcie roku? Słyszałam też o pisaniu odwołań, wiecie może coś na ten temat?
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

AkrobataCz&#x142owiekDuch pisze:
Akseroftol pisze:Gdzie na stronie UMP znajdę oświadczenie studenta o spełnieniu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat? Pobrałam tylko ankietę osobową, a tamtego nie mogę znaleźć
musisz się zalogować na swoje konto, potem nacisnąć na Farmacja w tych aplikacjach, następnie po prawej stronie na niebiesko będzie napisane Podanie PDF". wybierasz to, i potem chyba wybierasz pierwszą pozycję, z tego co pamiętam
Dziękuję bardzo
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

allymeow pisze:Hej, obawiam się, że nie dostanę się na farmację z moimi 138 punktami, ale złożyłam już papiery na analitykę na tym samym uniwersytecie czyli w poznaniu. Myślicie, że możliwe jest przeniesienie w trakcie roku? Słyszałam też o pisaniu odwołań, wiecie może coś na ten temat?
w zeszłym roku ostateczny próg wynosił 141, dlatego małe szanse, żebyś dostała się we wrześniu, bo progi tegoroczne pokrywają się mniej więcej z zeszłorocznymi co do odwołań. sam dowiadywałem się o to, i nie jest to odwołanie, ponieważ to może zostać napisane wyłącznie wtedy, gdy zostaną naruszone warunki rekrutacji przez daną uczelnię. to odwołanie jest natomiast wyrażeniem chęci i gotowości do podjęcia studiów na danym kierunku w momencie zwolnienia się miejsca. w przypadku Poznania takie pismo wysyłasz w ciągu dwóch tygodni od momentu otrzymania listu zawiadamiającego o nieprzyjęciu na dany kierunek studiów
allymeow
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:19

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: allymeow »

ooo o takie informacje mi chodziło. Dziękuję Ci bardzo
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

nie ma problemu służę pomocą
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: marcin93 »

allymeow, Te progi to naczynia połączone. Jakiś spadek jest w całej Polsce dlatego przypuszczam, że dostaniesz się na przełomie września/października. (
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

moim zdaniem nie ma co dziewczyny czarować i robić złudnej nadziei. progi są porównywalne z zeszłorocznymi, dlatego wątpię, chociaż życzę jak najlepiej
czarnamamba
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:22

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: czarnamamba »

Anika01 pisze:listy mają być wysyłane 8 sierpnia, więc sądzę, że tak do 12 sierpnia powinnyśmy go otrzymać w sumie to mogę chyba wylądować w tym Wawrzynku - właśnie o miejsce w tym akademiku zamierzam złożyć wniosek jedynie mam nadzieje, że będę miała jakąś ogarniętą współlokatorkę jak się Twojemu chłopakowi podoba farmacja w Poznaniu?
Ja bym wolała Eskulap, bo Wawrzynek podobno syfiasty trochę
Mojemu malkontentowi nigdy nic się nie podoba, ale skoro nie rzucił studiów to musi być w porządku Zawsze marzył o farmacji, nawet zrezygnował z medycyny (dostałby się bez problemu). Tylko trzeci i czwarty rok to podobno rzeź, gorzej niż na lekarskim.
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Anika01 »

czarnamamba pisze: Ja bym wolała Eskulap, bo Wawrzynek podobno syfiasty trochę )
Mojemu malkontentowi nigdy nic się nie podoba, ale skoro nie rzucił studiów to musi być w porządku Zawsze marzył o farmacji, nawet zrezygnował z medycyny (dostałby się bez problemu). Tylko trzeci i czwarty rok to podobno rzeź, gorzej niż na lekarskim.
też bym wolała Eskulapa, ale nie wiem czemu pomyślałam, że nie mam na niego szans, chociaż spróbować można xd zadziwiła mnie także treść tego komunikatu Informujemy, iż do wniosku o miejsce w D.S. nie są wymagane dokumenty poświadczające wysokość dochodu. nie potrzebują dokumentów o dochodzie? dziwne. trzeba tam zadzwonić, ale pracujac nie ma na to czasu.
Do 3 i 4 roku jeszcze mamy kilka lat, ale chyba też powinnyśmy sobie poradzić, co nie?
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

Jak w piątek mi się poszczęści, to zakładam grupę na fejsie! Cieszycie się?
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Anika01 »

chryzolaminaryna pisze:Jak w piątek mi się poszczęści, to zakładam grupę na fejsie! Cieszycie się?
hahaha xd chryzolaminarynka trzymam kciuki!
grupa na fejsie to już tak poważnie
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

Anika01 pisze: hahaha xd chryzolaminarynka trzymam kciuki!
Chryzolaminarynka - jak ładnie!
grupa na fejsie to już tak poważnie
No, koniec anonimowości! Obczajka na fejsie to już wyższy poziom znajomości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości