UMP Farmacja 2014 Poznań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

Anika01 pisze:Ja byłam w piątek chwilę po 9 i biuro było już otwarte więc w poniedziałek powinno być podobnie

Ok to pojadę wcześniejszym pociągiem
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

chryzolaminaryna ja też kliknęłam pierwsze
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

taa. to jest to oświadczenie
koralik95
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:36

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: koralik95 »

Drodzy forumowicze, powiedzcie, czy wierzyć plotkom, które słyszałam, jakoby w Poznaniu panował wyścig szczurów? Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam. Słyszałam, że w porównaniu z Wrockiem student studentowi w Poznaniu wilkiem, dlatego pytam, bo się boję
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

koralik95 pisze:Drodzy forumowicze, powiedzcie, czy wierzyć plotkom, które słyszałam, jakoby w Poznaniu panował wyścig szczurów? Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam. Słyszałam, że w porównaniu z Wrockiem student studentowi w Poznaniu wilkiem, dlatego pytam, bo się boję
nie masz co się bać rób swoje i tyle. na pewno znajdą się osoby, które będą budowały sztuczne napięcie i będą ze sobą prowadzić niezdrową rywalizację. ale takie jest życie i nic nie zrobisz
Awatar użytkownika
czwidrak
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2014, o 10:36

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: czwidrak »

Trzeba myśleć pozytywnie, ludzie zazwyczaj w 99% są mili, i da się z nimi dogadać, tych z przerośnięta ambicją będzie dużo mniej niż tych z racjonalnym podejściem

Zresztą jeśli to sa plotki z zeszłego roku, to i tak nie wiesz na kogo trafisz w tym roku.
Awatar użytkownika
Emciak_22
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:42

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Emciak_22 »

Witam wszystkich serdecznie! Ja również zaczynam z Wami pierwszy rok
Kama333444
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2014, o 19:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Kama333444 »

Pytanie do tych, którzy już składali dokumenty jeżeli mam dostarczyć kserokopię dowodu osobistego, to ma być to kserokopia potwierdzona przez notariusza czy jeżeli dostarczam osobiście to oni ode mnie wezmą dowód i na miejscu skserują ? Czy jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Madridistka »

Skseruj sobie dowód, idziesz z tą kserokopią, pokazujesz im oryginał dowodu. Tak wygląda potwierdzenie kserokopii
pandorka
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2014, o 23:12

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: pandorka »

hej, możliwe że również będę studiować farmację w Poznaniu od października, dlatego mam jedno pytanie do starszych studentów? Lepiej kupować/wypożyczać książki teraz (te które są w sylabusie) czy wstrzymać się do pierwszych zajęć?

a tak wg to ile fakultetów musimy wybrać?
Kama333444
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2014, o 19:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Kama333444 »

Madridistka pisze:Skseruj sobie dowód, idziesz z tą kserokopią, pokazujesz im oryginał dowodu. Tak wygląda potwierdzenie kserokopii


Dzięki a mam kolejny problem / byłam studentką innego kierunku na UMP i rozpoczęłam te studia w 2013 r, lecz studiowałam niecałe 2 miesiące, po czym zrezygnowałam . Nie wiem teraz czy drukować podanie : Będę studiował na pierwszym kierunku studiów czy Studiowałam na pierwszym kierunku studiów ( ,,wybiera kandydat, który będzie kontynuował bez wnoszenia opłat studia stacjonarne w uczelni publicznej na określonym poziomie kształcenia, rozpoczęte w roku akademickim 2011/2012 lub w latach następnych, które odbywa w ramach liczby punktów ECTS, o których mowa w art. 164a ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym. W przypadku gdy limit punktów był wykorzystywany przez studenta na określonym poziomie kształcenia w więcej niż jednej uczelni lub na więcej niż jednym kierunku, należy wskazać je wszystkie. żadnego pkt ECTS nie wykorzystałam . Musiałabym do nich zadzwonić, ale w poniedziałek rano już wyjeżdżam do Poznania. Poratuje mnie ktoś? miał ktoś podobną sytuację? Sorki za zaśmiecanie forum.
[D]
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2014, o 15:01

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: [D] »

Tam na miejscu jest komputer, na ktorym mozna sie zalogowac na swoje konto i wybrac odpowiednia opcje - przynajmniej w lipcu tak bylo, wiec mozliwe ze teraz tez
Awatar użytkownika
Emciak_22
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:42

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Emciak_22 »

Słuchajcie, mam pytanie. Czy wiecie kiedy będą dostępne do wypełnienia wnioski online o miejsce w domu studenckim? Myślałam, ze ukażą się po ogłoszeniu listy przyjętych, a tu ukazała się lista i nadal nic z tego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości