UMP Farmacja 2014 Poznań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Jannx »

Szukam kogoś do współdzielenia pokoju dwuosobowego w mieszkaniu dwupokojowym przy ulicy Stablewskiego. Drugi pokój zajmuje studentka farmacji, także byłoby po medycznemu chętnych zapraszam na pw
czarnamamba
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:22

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: czarnamamba »

Emciak_22 pisze:Słuchajcie, mam pytanie. Czy wiecie kiedy będą dostępne do wypełnienia wnioski online o miejsce w domu studenckim? Myślałam, ze ukażą się po ogłoszeniu listy przyjętych, a tu ukazała się lista i nadal nic z tego.
chyba dopiero po otrzymaniu listu z uczelni
Awatar użytkownika
Emciak_22
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:42

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Emciak_22 »

Ok, dzięki A czy ktoś z Was taki list już otrzymał?
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Akseroftol »

Logujecie się już na platformę OLAT?
Anika01
Posty: 72
Rejestracja: 16 lip 2014, o 15:25

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Anika01 »

Emciak_22 pisze:Ok, dzięki A czy ktoś z Was taki list już otrzymał?
nie, ale pani w biurze rekrutacyjnym mówiła, że 8 będą wysyłane podobno, listem poleconym wysyłają.
Akseroftol pisze:Logujecie się już na platformę OLAT?
a zalogowałam się dzisiaj
Awatar użytkownika
Emciak_22
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:42

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Emciak_22 »

Radosna informacja dla przyszłych mieszkańców akademika - wniosek już dostępny !
Kama333444
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2014, o 19:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Kama333444 »

Witajcie mam pytanie do studentów, którzy dostali się wczoraj na farmację. Logowaliście już się na platformę OLAT? Bo tam było napisane : UWAGA STUDENCI 1 roku! Nastąpiła zmiana w terminach składania deklaracji językowych oraz podejścia do testu z języka angielskiego na platformie OLAT! Zmiana dotyczy studentów kierunków: - Lekarski I, - Stomatologia, - Protetyka Słuchu i spowodowana jest oczekiwaniem na ostateczne zamknięcie list rekrutacyjnych. Informacja o nowych obowiązujących terminach zostanie opublikowana na stronie głównej UMP w części przeznaczonej dla kandydatów oraz na citk.ump.edu.pl po 18.08.2014 INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI DEKLARACJI JĘZYKOWEJ I TESTU DLA STUDENTÓW, KTÓRYCH NAZWISKA ZNALAZŁY SIE NA LISTACH WYWIESZONYCH W DNIU 14.08.2014 ZOSTANIE PODANA W TERMINIE PÓŹNIEJSZYM Zespół CITK I ciekawe czy to statnie zdanie dotyczy studentów tylko kierunku lekarskiego 1, stomatologii i protetyki, czy wszystkich .
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: chryzolaminaryna »

Przecież jest napisane, kogo dotyczy zmiana. Dla farmy masz osobny komunikat.

dżastin
Posty: 198
Rejestracja: 6 lip 2012, o 22:37

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: dżastin »

Hej
Mogę wam podpowiedzieć, jeżeli ktoś nadal szuka lokum, że niedługo na gratce (!), tablicy bądź gumtree pojawią się ogłoszenia dotyczące dwóch pokoi na Niecałej (idealna lokalizacja!) jeden będzie 2os drugi 1os. Nie wiem dokładnie kiedy, bo właściciel się nie określił. Także jeżeli ktoś był zainteresowany to przeglądajcie oferty i wyszukujcie tych na ulicy Niecałej.
allymeow
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:19

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: allymeow »

hej, ktoś może posiada materiały do sprzedania na I rok farmacji na uniwersytet medyczny w Poznaniu?
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: zielony25 »

d&#x17Castin pisze:dwóch pokoi na Niecałej (idealna lokalizacja!)
Idelna lokalizacja to Sniadeckich -)
AlicjaW
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2015, o 20:29

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: AlicjaW »

Czy ktoś ze starszych roczników może opowiedzieć jak wyglądają ćwiczenia z anatomii na farmacji na UMP? Trochę się obawiam zajęć w prosektorium.
Stworek
Posty: 229
Rejestracja: 30 paź 2009, o 18:00

Re: UMP Farmacja 2014 Poznań

Post autor: Stworek »

Kama333444 pisze:
Anika01 pisze:Odwołanie to chyba można napisać dopiero jak dostaniesz list o nieprzyjęciu, w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania, ale w sumie to nie znam się na tym xd to nie przyjęli Cię, bo zabrakło Ci punktów?
Tak zabrakło mi pkt / ale wątpię, że przyjmą mnie z moimi 140-ma punktami . zobaczymy
I jak? Przyjmowali ze 140pkt?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość