Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
zb0j
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2008, o 21:36

Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: zb0j »

Witam !

Mam pytanie na temat MATURY Z BIOLOGI PODSTAWOWEJ. Zamierzam zdawać J. Polski, biologię i angielski na podstawie. Czy dostanę się na jakieś w miarę dobre studia ? Zdając same podstawy mam szansę dostać się na uniwerek łódzki ? Może spróbować iść na inny wydział ?.

matura w przyszłym roku :d .
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Savok »

Matura podstawowa to taka bzdura ktoregos z ministrow, ktory uwazal, ze matura jest niezbedna do zycia.

W rzeczywistosci nie nadaje sie do niczego, a napewno nie do zdawania na szanujaca sie uczelnie wyzsza.
zb0j
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2008, o 21:36

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: zb0j »

A mogę prosić o bardziej optymistyczną wypowiedź ?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Savok »

Ta jest realistyczna, czego sie spodziewasz? ze po maturze podstawowoej wezma cie na Harvard? Matura podstawowa nie wymaga zadnej wiedzy do zaliczenia.
zb0j
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2008, o 21:36

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: zb0j »

Savok pisze:Ta jest realistyczna, czego sie spodziewasz? ze po maturze podstawowoej wezma cie na Harvard? Matura podstawowa nie wymaga zadnej wiedzy do zaliczenia.
Pytam, czy zdając maturę podstawową z Biologii dostanę się na studia? Nie chodzi mi napewno o Harvard jak napisał mądrala na górze.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Savok »

zb0j pisze:Pytam, czy zdając maturę podstawową z Biologii dostanę się na studia?
Nie.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Gekon »

Pytam, czy zdając maturę podstawową z Biologii dostanę się na studia? Nie chodzi mi napewno o Harvard jak napisał mądrala na górze.
Możesz się dostać ale nie na szanowany Univerek tylko jakąś szkołę typu PWSZ.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Savok »

Jesli to Wyzsza Szkola Sadzenia Ziemniakow, to moze ma szanse.
zb0j
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2008, o 21:36

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: zb0j »

Gekon pisze:
Pytam, czy zdając maturę podstawową z Biologii dostanę się na studia? Nie chodzi mi napewno o Harvard jak napisał mądrala na górze.
Możesz się dostać ale nie na szanowany Univerek tylko jakąś szkołę typu PWSZ.
Dzięki za mądrą wypowiedź :] Tyle mi narazie wystarczy. Savok idź dalej sadzić zmieniaki.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Korczaszko »

hmmm o ile się nie mylę np. na UJocie na biologii w tym roku był próg zerowy, więc brali wszystkich chętnych, a we wrześniu robili drugą rekrutację. Tylko nie jestem pewna czy osoby z podstawową były brane pod uwagę.
Więc dostać się można, gorzej może być z utrzymaniem
zb0j
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2008, o 21:36

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: zb0j »

Korczaszko pisze:hmmm o ile się nie mylę np. na UJocie na biologii w tym roku był próg zerowy, więc brali wszystkich chętnych, a we wrześniu robili drugą rekrutację. Tylko nie jestem pewna czy osoby z podstawową były brane pod uwagę.
Więc dostać się można, gorzej może być z utrzymaniem
Kolejna sensowna wypowiedź ]
Akurat życie mi się ułożyło tak a nie inaczej i podstawy zdaję. Jeżeli się dostanę naw miarę dobre studia to będę zadowolony. Z utrzymaniem nie będzie problemów. Dzięki za wypowiedź :]
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Korczaszko »

tylko braki z rozszerzenia mogą, a nie muszą być przykre
hmm moja odpowiedź chyba jest sensowna? nie pytałeś o to czy by Cię przyjęli? w tym roku na UJ tak, a to chyba uczelnia uważana za lepszą niż UŁ. chyba odpowiedź na pytanie dostałeś? tak wiem pytałeś o ochronę środowiska, ja chciałam dać tylko przykład.
Na bardzo wielu kierunkach biorą wszystkich chętnych i robią drugi nabór, więc to co powiedział Savok, że nigdzie Cię nie zechcą jest nieprawdą.

poza tym wiele osób uważa że rozszerzenie jest tak na prawdę łatwiejsze dużo można wykombinować, a podstawa to już sucha wiedza bez kombinatoryki
Ostatnio zmieniony 5 lis 2008, o 21:15 przez Korczaszko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Uniwerek Łódzki Biologia wydział Ochrona Środowiska

Post autor: Savok »

Takich, co startowali z 0, 1 czy 15 punktami tez widzialem. Jakos ich nie przyjeli.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości