Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Marzena »

Anea pisze:masz na myśli biuro przy ul. Marcelińskiej? - fakt jest nieźle zakamuflowane i za pierwszym razem nie tak łatwo trafić
to gdzie je szukac ? bo za tydzien jade
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ginewra »

szukać należy na Marcelińskiej, przy wielkim budynku - domu studenckimESKULAP (albo coś w tym stylu) zaraz przy skrzyżowaniu, ale to i tak ci nic nie powie jeśli tam nie byłaś

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 22:12 ]
acha i jeszcze punktem orientacyjnym może być taki dość duży sklepPiotr i Paweł". to jest koło tego sklepu w bramie. ale powiem szczerze że jak będę tam musiała znowu trafić to na pewno zabłądzę
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Anea »

na Marcelińską trafisz bez problemu, kiedy będziesz już w okolicy odpowiedniego numeru zobaczysz market piotr i paweł - od strony wejścia do sklepu znajduje się droga wiodąca do obiektu sportowego UMEDu, podążając w odpowiednim kierunku zobaczysz przy furtce napis biura rekrutacyjne i już jesteś na miejscu
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Marzena »

ok dzięki Wam a duze kolejki były jak składałyscie papiery? kobitki miłe ? :p
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Anea »

Kolejki? niee. chyba nie było nikogo oprócz miłych pań w biurze - ale teraz pewnie zaczyna sie wzmożony ruch
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ginewra »

Kolejki nie było. Całe załatwianie trwało 5 minut (może trwać jeszcze krócej gdy przychodzi sie z podpisaną teczką:) ). Pani, z którą rozmawiałam była bardzo miła.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Marzena »

Ginewra pisze: z podpisaną teczką
tzn, rozumiem ze nie wypełniłas w domu
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Ginewra »

tak, nie wypełniłam w domu, bo nie chciałam się pomylić
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: pyszcz »

A ja mam jeszcze inne pytanie - czy dokumenty trzeba składać osobiście? Czy można np. wysłać je kurierem albo podać przez znajomych, wiecie może? Bo w ogóle mi nie pasuje teraz jechać do Poznania. I upewnijcie mnie jeszcze raz, bo nie bardzo sobie ufam - świadectwo ukończenia szkoły średniej, czyli to które dostaliśmy teraz, to może być tylko kopia potwierdzona przez szkołę?:) A ksero dowodu osobistego też trzeba gdzieś potwierdzać? I to wszystko w teczkę podpisaną imieniem i nazwiskiem? A zdjęcia takie jak do świadectwa, czy do dowodu (format)?

Bardzo proszę o odpowiedzi, bo na stronie nic nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Padre Morf »

Dokumenty można wysłać a zdjęcie ma być takie jak do dowodu osobistego (białe tło itd).
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: pyszcz »

No że białe tło to wiem, tylko chodzi mi o format - do dowodu są mniejsze, do świadectwa ciut większe. Inne uczelnie się określiły, Poznań nie.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: Padre Morf »

Pyszcz to ma być zdjęcie dowodowe 35x45mm bo takie jest potrzebne do legitymacji studenckiej i indeksu.
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Post autor: pyszcz »

Aha, dzięki za odpowiedź:) Pytałam, bo jedne uczelnie chcą takie, inne takie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości