Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lip 2007, o 17:55 

www.ump.edu.pl - listy rankingowe ;) Piszcie, czy się dostaliście... :-)

PostNapisane: 20 lip 2007, o 18:11 

Może się powtarzam, ale nie dostałem się :roll:
No nic widocznie mi inżynieria środowiska pisana :)
Pozdrawiam i gratuluję tym, którym się udało.
Gacek 8)

PostNapisane: 20 lip 2007, o 21:41 

hehehe nie dostałam się ;D ale mi pisany PAM najwyrazniej ;D

[ Dodano: Pią Lip 20, 2007 22:42 ]
p.s. oczywiscie gratuluję tym szczęściarzom co od października będą studentami medycyny w Poznaniu ;D
dobranoc :*

PostNapisane: 20 lip 2007, o 21:59 
a mi ciągle nie działa stronka ;|

PostNapisane: 20 lip 2007, o 22:15 
no stronka nie dziala.......teŻ nie mogę wejsc ;p

PostNapisane: 31 lip 2007, o 11:32 
Dostałam sie;D tylko ze na farm. , stom. i lek. ciezko było mi z czegos zrezygnowac, ale wybrałam lekarski;) tych, ktorzy rowniez sie dostali i maja ochote porozmawiac zapraszam na gg: 5391141.

PostNapisane: 11 sie 2007, o 22:44 
Mam do sprzedania jakieś materiały i ksiąŻki na 1 rok farmy więc jakby co to moŻecie pisać. gg: 7295037 Jakby ktoś mial jakies pytania czy coś.

PostNapisane: 24 sie 2007, o 11:36 
Jestem jeszcze w liceum ale mysle juz o studiach.Chcialabym sie dostac na farmacje...ale ma obawy czy sobie poradze.Jesli mozecie to napiszcie czy jest bardzo ciezko jaka matura jest wymagana itd.z gory dzieki:) pozdrawiam papa

PostNapisane: 24 sie 2007, o 14:26 

Najważniejsze, żeby dostać się na farmację jest zdanie chemii i biologii na poziomie rozszerzonym (chyba, że inna uczelnia chce na podstawowym). Jeśli jesteś niepewna swojej wiedzy zawsze możesz chodzić na korki. Może ktoś z sąsiadów zna się na chemii a nawet ją studiuje więc na pewno ci pomoże. Czy ciężko jest na studiach??....Jeszcze nie studiuje ale mam znajoma która tak. To zależy od twojego podejścia do nauki. Jeśli będziesz sie przykładać i na bieżąco się uczyć jestem pewna, ze nie będziesz mieć problemów. Życzę powodzenia :idea:

PostNapisane: 24 sie 2007, o 22:01 
Dzieki Claudia:) Mam chlopaka ktory studiuje na uam w poznaniu.Studiuje biologie wiec moze mi pomoc w kazdej chwili z chemia tez nie ma problemow:) od wrzesnia zaczynam 2 klase liceum wiec jeszcze sie podciagne z tych przedmiotow na tyle na ile sie da i mam nadzieje ze bedzie wszystko oki:)) jeszcze raz dzieki:) buziaczki:*

PostNapisane: 5 paź 2007, o 13:43 
Ja teŻ bym chciała studiować medycyne moŻe tak ortopeda...lub coś w tym rodzaju,...;D tylko nie wiem z czego trzeba mieć mature i wogóle jakie trzeba miec wyniki...a chciałabym uczyć sie w poznaniu lub we wrocławiu...prosze o rade;*
I czy wogóle jest cieŻko??I czy fizyka tez musi być?;/

PostNapisane: 5 paź 2007, o 21:45 

Paulinka napisał(a):
Ja też bym chciała studiować medycyne może tak ortopeda...lub coś w tym rodzaju,...;D tylko nie wiem z czego trzeba mieć mature i wogóle jakie trzeba miec wyniki...a chciałabym uczyć sie w poznaniu lub we wrocławiu...prosze o rade;*
I czy wogóle jest cieżko??I czy fizyka tez musi być?;/

W Poznaniu na lekarskim wymagana jest biologia - p. rozszerzony oraz do wyboru chemia lub biologia- też p. rozszerzony
We Wrocławiu na lekarskim musisz zdać wszystkie te 3 przedmioty na poziomie rozszerzonym, czyli biologię chemię i fizykę.
Co do wyników, to w tym roku w Poznaniu próg wynosił bodajże 172 pkt na 200 pkt, a we Wrocławiu 238 pkt na 300 pkt. Więc łatwo możesz sobie policzyć, ile powinnaś średnio mięc punktów z każdego z wymaganych przedmiotów, by móc się dostać. Weź też pod uwagę, że to są progi ostateczne, po pierwszej rekrutacji, były wyższe :)
A czy jest ciężko? Na to pytanie nie odpowiem Ci, bo póki co jestem w 3 klasie LO :) Różnie się mówi, na każdych studiach musisz się uczyć. Podobno na medycynie tego czasu na naukę trzeba poświęcić naprawdę dużo, ale czy ten diabeł jest taki straszny, jak go opisują to nie wiem :P
Powodzenia!

PostNapisane: 11 lut 2008, o 20:40 

Niedługo drzwi otwarte na UMEDzie w Poznaniu, termin pokrywa się z targami edukacyjnymi... wybieracie się?
a może ktoś wie jak wyglądała w zeszłym roku sytuacja na dietetyce jeśli chodzi o próg punktowy... :?: czas rozejrzeć się za jakimś alternatywnym kierunkiem... :)

PostNapisane: 16 lut 2008, o 01:03 

157 punktów przy średniej 4,87. Jeśli interesują Cie inne kierunki pytaj, mam listy przyjętych większości kierunków.

Tytuł: :)
PostNapisane: 21 lut 2008, o 19:44 

Hej. Ja mam pytanko jaki był próg na analitykę medyczną i biotechnologię. Z góry dziękuje :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia