Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 wrz 2008, o 11:24 

mam problem a mianowicie... jestem po pierwszym roku farmacji i teraz dostalam sie na stome, na wszelki wypadek wolalabym wziac urlop dziekanski na farmie;) tak w razie czego;p jak mam uzasadnic taki wniosek?czy robia problemy z przyznaniem urlopu?a moze zawiesic studia bo cos o tym tez czytalam? prosze poradzcie cos;)

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 11:55 
Najlepszym wyjściem byłoby podanie o przerwę w studiach. Taka przerwa przysługuje kaŻdemu bez szczególnego uzasadnienia. Musisz tylko sprawdzić w regulaminie na jakies zasadzie jest przyznawana i na jaki okres czasu.

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 14:09 

najlepiej zrob tak: idz do swojego dziekanatu na farmie i tonem "pani wszystko wie najlepiej" zapytaj dziekanatowej pani, co masz w takiej sytuacji zrobic (powiedz prawde co i jak) i juz ona Ci najlepiej poradzi. a jak bedziesz musiala wziac dziekanke, to tez zapytaj Pani jak najlepiej to uzasadnic.

nie zapomnij tylko przeprosic, ze oddychasz, zanim cokolwiek w dziekanacie powiesz.

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 16:02 

dziekuje za pomoc :) to musze sie przejsc do "szalenie milych" pan z dziekanatu:P
cos jeszcze mi przyszlo do glowy :P czy nie wiecie moze czy jakiekolwiek przedmioty uda mi sie przepisac?biofizyke mialam, co prawda same cwiczenia ale moze nie bede musiala na nie chodzic, tylko egzamin napisac. Chemia ogolna i nieorganiczna no i egzamin z biologii z genetyka na I roku farmy tez byly :) co do wf-u i angola to wiem ze da sie przepisac a co do reszty to nie mam pojecia...

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 16:17 
Jeśli chodzi o przepisywanie przedmiotów to najlepiej po prostu na pierwszych zajęciach podejść do osób prowadzących z indeksem z kierunku na którym studiowałaś, pokazać co i w jakiej ilości miałaś i spytać o moŻliwość przepisania.

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 19:58 

nie wiem jaki jest program na biofiz na farmie, sprawdz sobie rozpiski, jesli podobny to moze wystarczy, ze zdasz roznice programowe. to samo tyczy sie innych przedmiotow, ale nie zalatwisz nic na pewno na 1 zajeciach, jak mowi cahala. trzeba isc do szefa katedry, zajecia jak wiesz sa z asystentami, ktorzy bez pozwolenia szefa nie moga nawet puscic baka;p

ja bym sie przeszla juz przed rozpoczeciem zajec.

z biologii moze i Ci przepisza, a jak nie, to zadna strata, bo ta biologia to byla czysta przyjemnosc i w ogole-smiech na sali.

a chemia organiczna, jezeli bylo z Iskrą, to pewnie przepisza.

PostNapisane: 12 wrz 2008, o 20:50 

dzieki Wam serdeczne za odpowiedz;) naprawde to ogrooooomnie ulatwia zycie studenckie jesli mozna liczyc na pomoc od "starszakow" :) :idea:

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia