urlop dziekanski - pomozcie!;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Plinka
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 11:14

urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: Plinka »

mam problem a mianowicie. jestem po pierwszym roku farmacji i teraz dostalam sie na stome, na wszelki wypadek wolalabym wziac urlop dziekanski na farmie) tak w razie czego jak mam uzasadnic taki wniosek?czy robia problemy z przyznaniem urlopu?a moze zawiesic studia bo cos o tym tez czytalam? prosze poradzcie cos)
cahala

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: cahala »

Najlepszym wyjściem byłoby podanie o przerwę w studiach. Taka przerwa przysługuje kaŻdemu bez szczególnego uzasadnienia. Musisz tylko sprawdzić w regulaminie na jakies zasadzie jest przyznawana i na jaki okres czasu.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: doktorka »

najlepiej zrob tak: idz do swojego dziekanatu na farmie i tonempani wszystko wie najlepiej zapytaj dziekanatowej pani, co masz w takiej sytuacji zrobic (powiedz prawde co i jak) i juz ona Ci najlepiej poradzi. a jak bedziesz musiala wziac dziekanke, to tez zapytaj Pani jak najlepiej to uzasadnic.


nie zapomnij tylko przeprosic, ze oddychasz, zanim cokolwiek w dziekanacie powiesz.
Plinka
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 11:14

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: Plinka »

dziekuje za pomoc to musze sie przejsc doszalenie milych pan z dziekanatu:P
cos jeszcze mi przyszlo do glowy czy nie wiecie moze czy jakiekolwiek przedmioty uda mi sie przepisac?biofizyke mialam, co prawda same cwiczenia ale moze nie bede musiala na nie chodzic, tylko egzamin napisac. Chemia ogolna i nieorganiczna no i egzamin z biologii z genetyka na I roku farmy tez byly co do wf-u i angola to wiem ze da sie przepisac a co do reszty to nie mam pojecia.
cahala

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: cahala »

Jeśli chodzi o przepisywanie przedmiotów to najlepiej po prostu na pierwszych zajęciach podejść do osób prowadzących z indeksem z kierunku na którym studiowałaś, pokazać co i w jakiej ilości miałaś i spytać o moŻliwość przepisania.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: doktorka »

nie wiem jaki jest program na biofiz na farmie, sprawdz sobie rozpiski, jesli podobny to moze wystarczy, ze zdasz roznice programowe. to samo tyczy sie innych przedmiotow, ale nie zalatwisz nic na pewno na 1 zajeciach, jak mowi cahala. trzeba isc do szefa katedry, zajecia jak wiesz sa z asystentami, ktorzy bez pozwolenia szefa nie moga nawet puscic baka

ja bym sie przeszla juz przed rozpoczeciem zajec.

z biologii moze i Ci przepisza, a jak nie, to zadna strata, bo ta biologia to byla czysta przyjemnosc i w ogole-smiech na sali.

a chemia organiczna, jezeli bylo z Iskrą, to pewnie przepisza.
Plinka
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 11:14

Re: urlop dziekanski - pomozcie!;)

Post autor: Plinka »

dzieki Wam serdeczne za odpowiedz) naprawde to ogrooooomnie ulatwia zycie studenckie jesli mozna liczyc na pomoc odstarszakow
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości