Biologia Villego czy może coś innego do nauki hobbistycznie

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Awatar użytkownika
adosia
Posty: 88
Rejestracja: 10 sty 2011, o 15:11

Biologia Villego czy może coś innego do nauki hobbistycznie

Post autor: adosia »

Witam serdecznie forumowiczów po latach przerwy

Skończyłam studia (niebiologiczne, bo inżynierię materiałową) ale brakuje mi tej biologii. Po maturze sprzedałam repetytoria i inne pomoce, czego teraz trochę żałuję ale wtedy potrzebowałam na start każdego grosza.

Z perspektywy tych 5 lat czasami się zastanawiam jakby to było gdybym poszła na biologię. A może jeszcze nie jest za późno? Poszłabym tam z pasji jako przemyślany kierunek, a nie że się na medycynę nie dostałam (de facto nigdy nie miałam na nią ciągotek). Jako że znam się na studiowaniu mogłoby być bardzo fajnie

Jejku, nadal pamiętam różnorakie terminy biologiczne, podziały komórkowe, rodziny itd. Ech mam czasami wrażenie, że więcej pamiętam biologii z liceum niż rzeczy, których się na studiach uczyłam.

Odbiegłam od tematu, o który chciałam zapytać. Chcę sobie kupić podręcznik do biologii do samodzielnego studiowania. Myślałam nad klasykiem Villego ale grasując po internetach znalazłam nowszą wersję tej biblii napisanej przez Eldra P. Solomon Linda R. Berg Diana W. Martin

A może jeszcze coś innego?

Serdecznie pozdrawiam
Adrianna
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Biologia Villego czy może coś innego do nauki hobbistycznie

Post autor: Mårran »

Ville jest ok, Campbel tez, a opinie, który lepszy to jak zastanawianie sie kawa czy herbata Jak najbardziej polecam najnowsze wydania, jeśli masz już podstawy i zależy Ci na nowej wiedzy
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość