Antropogeniczne przekształcenia lasów w dolinie Warty

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
lastsevenwords
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2013, o 12:42

Antropogeniczne przekształcenia lasów w dolinie Warty

Post autor: lastsevenwords »

Witajcie serdecznie!
To mój pierwszy post na tym forum. Jeszcze nie do końca się odnajduję, więc jeżeli umieściłam go w nieodpowiedniej kategorii - przepraszam najmocniej.
Jestem uczennicą I klasy LO w Poznaniu. Czeka mnie zaliczenie z biologii na ocenę bardzo dobrą. Potrzebuję jednak Waszej pomocy.
Temat mojej pracy to "Antropogeniczne przekształcenia lasów w dolinie Warty". Dostałam go w piątek w godzinach popołudniowych, a na jutro muszę dostarczyć prezentację. Czy ktoś z Was mógłby mi udzielić rzetelnych informacji i pokierować mnie w miejsce, gdzie mogę szukać materiałów potrzebnych do zrealizowania mojej pracy? Przekopałam już chyba wszystko, co mogłam przekopać i niestety cisza w tej materii.
Nie ukrywam, że temat jest - że tak powiem - dość gorący". Jak już wspominałam - owe zaliczenie miałoby być jutro.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości