Łapówka za przyjęcie na Uniwersytet Medyczny we Lwowie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ULKAKAZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2011, o 08:11

Łapówka za przyjęcie na Uniwersytet Medyczny we Lwowie

Post autor: ULKAKAZ »

Kazdy pisze, że za łapówkę można załatwić tam wszystko. Ja uważam,że tak nie jest.W ubiegłym roku nie zostałem przyjęty ponieważ nie miałem zdanej rozszerzonej matury z chemii.Próbowałem właśnie załatwić to w ten sposób ale nie dało rady.Stąd wiem,że to nie prawda.Może zaliczenia tak, tego nie wiem, ale przyjęcia na Uniwersytet wiem na pewno nie można.Obecnie studiuję w Polsce.
Awatar użytkownika
adgj
Posty: 261
Rejestracja: 6 maja 2011, o 15:46

Re: Łapówka za przyjęcie na Uniwersytet Medyczny we Lwowie

Post autor: adgj »

Łapówka? Chyba naprawdę świat na głowę upada.
beilka
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2011, o 10:55

Re: Łapówka za przyjęcie na Uniwersytet Medyczny we Lwowie

Post autor: beilka »

ULKAKAZ pisze:Kazdy pisze, że za łapówkę można załatwić tam wszystko. Ja uważam,że tak nie jest.W ubiegłym roku nie zostałem przyjęty ponieważ nie miałem zdanej rozszerzonej matury z chemii.Próbowałem właśnie załatwić to w ten sposób ale nie dało rady.Stąd wiem,że to nie prawda.Może zaliczenia tak, tego nie wiem, ale przyjęcia na Uniwersytet wiem na pewno nie można.Obecnie studiuję w Polsce.
Zgadzam się z tym co piszesz. Mnie też nie udało się w ten sposób załatwić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości