Wybór CM UMK lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Wybór CM UMK lek

Post autor: barnabaxo »

Pytanie do studentów, czy CM UMK w perspektywie czasu uwa?acie za dobry wybór? Czy ponownie wybraliby?cie t? uczelni Czy poziom tej uczelni jest zadowalaj?cy? Czy studenci s? normalnie traktowani? Dzi?kuj? bardzo za opinie Waham si? pomi?dzy SUMem a CM UMK.
rudagrarzyna
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 13:47

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: rudagrarzyna »

obecnie jest to chyba jedna z najlepszych uczelni medycznych w Polsce. zreszt? nale?y do UMK w Toruniu wi?c jest uniwersytetem na takich samych pewnie zasadach jak cm uj w krakowie. z tego co s?ysza?am to bydgoszcz jest wogóle jednym z najlepszych o?rodków medycznych w polsce, a ju? na pierwszym miejscu je?li idzie o onkologie, rehabilitacje, neurologie, neurochirurgie. mam znajomych tam studiujacych i mówi? ?e nie jest ?le i ?e raczej by nie zmienili. wiadomo na ka?dej uczelni jest raz lepiej raz gorzej. zreszt? du?o osób przenosi si? ze ?l?ska , pozniania i innych uczelni do bydgoszczy. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: Collo »

Poziom uczelni medycznych w Polsce jest mniej wi?cej taki sam. Przy wyborze najlepiej kierowa? si? odleg?o?ci? do domu
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: _KALINA_ »

a duzo osób odpada po pierwszym roku?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: Izi »

to pytanie pojawilo sie na forum juz miliard piedziesiat cztery razy wiec zanim o cos zapytacie spojrzcie na poprzednie strony watkow lub podobne tematy z roku ubieglego.
po moim pierwszym roku czyli 2 lata temu odpadlo po sesji 2 osoby a tak w srodku roku moze jeszcze ze 2za niezaliczone kolokwia z anatomii
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: biofizchem »

je?li wybierasz mi?dzy Bydgoszcz? a Katowicami WYBIERZ BYDGoSZCZ
na drugim roku du?o osób z katowic przenios?o si? do nas i to z wielk? traum? nawet nie wyobra?asz sobie co tam si? dzieje
chyba ?e masz jakie? sk?onno?ci masochistyczne lub baardzo siln? psychik? albo jaki? nie normalne ambicje i my?lisz sobie ?e sobie poradzisz
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: kolchicyna192 »

A wybór mi?dzy Zabrzem a Bydgoszcz? ? Przenosz? si? do Bdg g?ównie z Katowic czy z Zabrza równie
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: patoska3 »

o takim przenoszeniu si? nie slysza?am.

a gdybyscie mieli doo wyboru Bydgoszcz i Bia?ystok?
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: _KALINA_ »

a mi?dzy Bydgoszcz? a Lublinem jak juz takie pytania s? dd
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: patoska3 »

zdecydowanieLublin,aleto jezelichodzio miastobo Bydoszcztodziura ,sorryspacjami nawala
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: _KALINA_ »

mi chodzi o to gdzie ?atwiej jest sie utrzyma?
Awatar użytkownika
nielubiecebuli
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2010, o 16:59

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: nielubiecebuli »

Nie wiem jak jest w Bia?ym, nie wiem jak w Lublinie, ale w Bydgoszczy naprawd? odpadaj? ja narazie tylko ci, którzy si? poddaj? po prostu.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Wybór CM UMK lek

Post autor: Ipekakuana »

W ubieg?ym roku moim priorytetem by? Bia?ystok, nie dosta?am si? tam, za to przyj?li mnie do Bydgoszczy i uwa?am ?e zdecydowanie Bydgoszcz. Miasto wi?ksze, ?adniejsze. Nie mog? porówna? uczelni bo tam nie studiuj? ale maj?c mo?liwo przeniesienia si? po pierwszym roku do Bia?egostoku nie zrobi?abym tego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości