Rezygnacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kata_
Posty: 57
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 19:22

Rezygnacja

Post autor: Kata_ »

Wystarczy oświadczenie o rezygnacji i dołączenie koperty zwrotnej ze znaczkiem? Odeślą dokumenty bez problemu?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rezygnacja

Post autor: Stalowy »

Zadzwoń, zapytaj, to nie boli, a tam dostaniesz informacje najdokładniejsze i z pierwszej ręki

Łódzki UMed jest akurat pod kątem rekrutacyjnym bardzo sympatyczny, więc nie powinnaś mieć problemów

42 639-39-18
Awatar użytkownika
Asiaem
Posty: 174
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:13

Re: Rezygnacja

Post autor: Asiaem »

Zajebiscie miły Panienka ktora przyjmowała mi dokumenty chciała mi wydlubac oczy
Awatar użytkownika
milburn
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2010, o 22:26

Re: Rezygnacja

Post autor: milburn »

Asiaem pisze:Zajebiscie miły Panienka ktora przyjmowała mi dokumenty chciała mi wydlubac oczy
Nie no, bez przesady. Miła dziewczyna była
anetuska
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2010, o 19:46

Re: Rezygnacja

Post autor: anetuska »

ja trafiłam na samych sympatycznych
Awatar użytkownika
Asiaem
Posty: 174
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:13

Re: Rezygnacja

Post autor: Asiaem »

:[ tylko ja mam pecha
qbal_1990
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2010, o 18:19

Re: Rezygnacja

Post autor: qbal_1990 »

Kata_ pisze:Wystarczy oświadczenie o rezygnacji i dołączenie koperty zwrotnej ze znaczkiem? Odeślą dokumenty bez problemu?
Jako, że przezorny zawsze ubezpieczony, więc zadzwoniłem przed ogłoszeniem wyników z tym właśnie pytaniem.
Dowiedziałem się, że ew. rezygnację i odbiór dokumentów należy wykonać osobiście bądź też może zrobić to osoba upoważniona notarialnie.
kermitr
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2010, o 08:04

Re: Rezygnacja

Post autor: kermitr »

dla mnie też byli mili
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rezygnacja

Post autor: Stalowy »

Trafiłem na dwóch bardzo sympatycznych studentów, nie było żadnych problemów gdy jako upierdliwiec dopytywałem się ile osób przyjęli i takie tam. Przesympatycznie
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Rezygnacja

Post autor: attyde »

Stalowy, a ile osób przyjęli?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości