Wszystko na temat akademików w Prokocimiu - Kraków

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
venduana
Posty: 138
Rejestracja: 27 cze 2012, o 10:06

Wszystko na temat akademików w Prokocimiu - Kraków

Post autor: venduana »

Wybieram się na studia medycznne w tym roku i w związku z tym chciałabym osoby, które już cokolwiek wiedzą na ten temat pomogły mi i odpowiedziały na kilka pytań. Jest to dla mnei ogromnie ważne. Oczywiście tylko odnośnie akademika na Badurskiego.

1) Jest już wrzesień, tak więc podobno teraz jest 3 tura zgłoszeń do akademika. Czy potrzebne mi będzie skądś załatwić ile zarabiają rodzice? Bo niestety czasu mało - to raz, a po drugie niestety i tak średnia nie wychodzi taka mała, a mimo wszystko do bogatszych stanowczo się nie możemy zaliczyć.

2) Do akademika mam tak naprawdę dość blisko, wystarczy kilka przystanków autobusów. Dlatego obawiam sie ze mogą mnie nie przyjac. Jeśli za powód podałabym komuś jakiś inny - że w domu nie jestem w stanie się uczyć, mam tutaj nieodpowiednie warunki do nauki czy coś jest nie w porządku z domem to mogłabym sie dostac?

To dla mnie bardzo ważne bo umożliwiłoby mi zdecydowanie bardziej normalne życie. No i oczywiście jeśli byłyby jeszcze jakiekolwiek miejsca w akademiku.

3) Można sobie wybrać osobę z która sie chcę być w pokoju?

4) Jak wyglądają takie pokoje w ogóle i jak ma się sprawa z łazienką? Czy jest chociaż troszkę komfortowo?

5) To prawda, że jest jakaś osobna sala ciszy, w której można się spokojniej uczyć w razie czego?

6) Czy istnieje coś takiego jak cisza nocna? Można wracać sobie do akademika np. o 2 w nocy?

Ogólnie jak ktoś ma jeszcze jakiekolwiek ważne informacje na ten temat to byłabym ogromnie wdzięczna!

BARDZO proszę o odpowiedź, czasu mam coraz mniej, a wcześniej niestety ta opcja nie wchodziła w grę, dlatego teraz pytam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości