Ptaki

krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Ptaki

Post autor: krzysiek j »

Czy interesujecie się ptakami Czy może macie może jakieś ptaki
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Ptaki

Post autor: Batha »

ja ma papuga. niebieski, falisty. i krzyczy
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ptaki

Post autor: badger »

a mi się ptaki w klatkach nigdy nie podobały wolę oglądać te na wolności.
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Ptaki

Post autor: Astacus »

Ich hodowla mnie mało interesuje ale fizjologia bardzo. To ciekawe istoty
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Ptaki

Post autor: Pablo »

lubię ptaki ale nie lubię jak hałasują w klatce : D czasem doprowadza mnie to szaleństwa
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: Ptaki

Post autor: krzysiek j »

Ja na obydwa tak W domu mam kanarka
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ptaki

Post autor: Iwus »

badger pisze:a mi się ptaki w klatkach nigdy nie podobały wolę oglądać te na wolności.
To podobnie ja ja.Ptaki nie śa stworzone do mieskzania w klatkach,najpiękniejsze są te na wolności.
Mój szwagier ma dwie papugi żako i jedną arę,strasznie hałasują i są zazrdosne o właściciela.
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: Ptaki

Post autor: Jagmin »

ja mam terenówki z biologii ptaków - wykłady ciekawe, ale słuchu już wiem że nie mam i prof orzekł to publicznie
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

ptaki

Post autor: Kaulitz »

Iwus pisze:
badger pisze:a mi się ptaki w klatkach nigdy nie podobały wolę oglądać te na wolności.
To podobnie ja ja.Ptaki nie śa stworzone do mieskzania w klatkach,najpiękniejsze są te na wolności.
Mój szwagier ma dwie papugi żako i jedną arę,strasznie hałasują i są zazrdosne o właściciela.
Tak moim zdaniem nie powinno się trzymać ptakąw w klatce w ogóle. W końcu jak mówi przysłowie wolny jak ptak to moim zdaniem ptaknie jest, aż taki wolny w klatce. Ja wolę oglądać ptaki na wolności przez lornetke
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Ptaki

Post autor: WojtekB »

Ptaki są super. U mnie w domu jest 5 papużek falistych. Ale osobiście wole oglądać je na wolności (szczególnie te, które trudno spotkać. wtedy mam radoche). Tak w ogóle muszę się pochwalić, że ostatnio widziałem sóweczke.
masiet
Posty: 36
Rejestracja: 3 sty 2008, o 15:01

Re: Ptaki

Post autor: masiet »

Eee tam najciekawsze są dla mnie wszystkie drapieżne:)) i bociana czarnego uwielbiam za jego tajemniczość:)) ponadto u sów podoba mi się ich zmierzchowo-nocny tryb życia:)
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Ptaki

Post autor: Sunflower77 »

Możnaby powiedzieć, że mam Kiedyś przy oknie w kącie była dziura i mieszkały tam ptaszki, słowiki, sikorki, wróble, różnie a potem ocieplali budynek i zamurowali wejście (tzn kładli styropian), wiec tata kupił budke lęgową i teraz tam mieszkają wróbelki i mnie rano pięknie budzą ćwierkaniem, jst cudownie Tylko trzeba stać na straży i odganiać sroki, raz niestety wyciągnęła jednego pisklaka, zleciała na dół i go tam zadziobała ( Spałam wtedy, mama to wszystko widziała.
gemini
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2007, o 18:20

Re: Ptaki

Post autor: gemini »

Ja mam trzy zeberki australijske, ale wole oglądać te dziko żyjące a zwłaszcza te rzadkie, które trudno jest uchwycić na kliszy. Zbudowałem nawet karmnik dla nich. Do mojej stołówki przynatują m. in. :
-sikory (trzy gatunki)
-szczygły
-dzięcioły
-krukowate
-różne gatunki gołębii
-czyżyki
-sujki
-mazurki
-wróble
-sowy (z innego powodu)
No i to chyba wszystkie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość