temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
Lola:)
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006, o 21:26

temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: Lola:) »

Moja biologica już teraz kazała mi myśleć nad tematem pracy badawczej na olimpiade biologiczną. Ale ja nie mam pojęcia. Pomóżcie Kazała pomysleć o temacie którego wybór mogłabym dobrze uzasadnić. Jestem wegetarianką i interesuje się ziołolecznictwem. No ale co możnaby wymyslić związanego z tym
Ostatnio zmieniony 19 lis 2006, o 01:21 przez Lola:), łącznie zmieniany 1 raz.
Lola:)
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006, o 21:26

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: Lola:) »

Ale tam nie ma nic ciekawego. przynajmniej moja biologica tak powiedziała
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: prazm »

Lola, wiesz tak się składa, że jestem członkiem KGOB. Szczerze mówiąc niebardzo mi się podoba, że prosisz kogoś, żeby Ci wykombinował temat Twojej pracy olimpijskiej
Lola:)
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006, o 21:26

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: Lola:) »

t ja wiem że powienien to być mój pomysł. coś co mi odpowiada. ale ciężko jest cos sensownego wymyslić. ehh. słysząłam że prace z ekologii raczej nie mają szans.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: prazm »

Bzdura, praca z dobrym pomysłem i ładnie zrealizowana zawsze zostanie doceniona. Nie ma znaczenia, ekologia czy jakiś inny dział. No przynajmniej jak ja je sprawdzam to bardzo cenię sobie pomysł. Tylko pamiętaj NIE MASZ PRAWA ROBIć PRACY NA KRĘGOWCACH! Na kręgowcach można robić jedynie prace polegające na obserwowaniu ich w sposób nie stersujący zwierzaka. Żadnego ważenia, żab, myszy, wróbli! Nie masz prawa ich NAWET DOTYKAć! Natomiast bęzkręgowce i owszem. Pamiętaj, że w pracy wyraźnie musi być postawiony problem, który chcesz rozwiązać. Jak wymyślisz problem to i temat znajdziesz Kombinuj tak, żeby Cię interesowało bo wtedy więcej serca w to włożysz i lepiej wszystko wyjdzie
Lola:)
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2006, o 21:26

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: Lola:) »

Mam w sumie jeszcze troche czasu a np. tematy związane z medycyną? Albo o roślinkach? Pojawiają się? I mają realną sansę wygrac? Dzięki z góry!
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: temat na olimpiade biologiczną - ziołolecznictwo

Post autor: prazm »

Wszystko ma realną szansę wygrać Tak jak napisałem, oryginalny pomysł, wzorowe wykonanie i do zobaczenia na finale OB
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości