Wyjazdy/praktyki za granicą...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Wyjazdy/praktyki za granicą...

Post autor: Mårran »

iSzymur, jak chcesz sam kaskę wyłożyć, to problemu nie ma. Znam ludzi, co sobie w Niemczech pozałatwiali ze szpitalem i mogli jechać. Tylko trochę maili musieli nawysyłać

No i IFMSA też organizuje.
Pani Buka
gamestar
Posty: 35
Rejestracja: 6 lip 2013, o 10:23

Re: Wyjazdy/praktyki za granicą...

Post autor: gamestar »

Podepne się pod temat,

Jak (już będąc lekarzem np chirurgiem) wkręcić się na wyjazdy na pojedyńcze operacje? Jestem ciekaw jak to się odbywa? Na pewno trzeba być dobrym specem. Ale dalej?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Wyjazdy/praktyki za granicą...

Post autor: Padre Morf »

A dalej trzeba szukać szpitala, który Ci coś takiego umożliwi.
gamestar
Posty: 35
Rejestracja: 6 lip 2013, o 10:23

Re: Wyjazdy/praktyki za granicą...

Post autor: gamestar »

Może i tak ale szpital np w londynie nie weźmie pierwszego lepszego łosia z polski na jakąś operacje (bardziej zaawansowaną) tylko będzie rozglądał się za artystami w swoim fachu.

Wobec tego, jak sprawić aby chcieli mnie ugościć u siebie? Zrobić coś przełomowego czy wystarczy zdobyć doświadczenie i umiejętności i umieć się dobrze zakręcić?
drake
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2017, o 16:17

Re: Wyjazdy/praktyki za granicą...

Post autor: drake »

Ja bym odradzał wyjazdy na własną rękę. O wiele lepiej będzie skorzystać z oferty uczelni, która pokieruje twoją karierą. Wykorzystaj do tego na przykład Erasmusa lub Nawy. Wydaje mi się, że dzięki temu będzie ci łatwiej rozwinąc karierę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości