jaki wyniki z biol i chem razem?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: kira »

Witam wiem ze to sa tylko przypuszcenia ile sie bedzie mialo z matury, ale do wyników juz tylko 2 tyg i zaczynam fiksować ile mnie wiecej obstawiacie? a jak waszym zdaniem wzrosną progi tym którzy sie narazie tym nie przejmują życzę milych wakaji
Slashu
Posty: 68
Rejestracja: 4 cze 2009, o 18:03

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: Slashu »

Nie pisałem w tym roku, ale z tego co mówią, a mówią, że łatwa, a do tego rocznik 90 jest bardzo liczny to progi będą wyższe.
charlotte
Posty: 143
Rejestracja: 6 sty 2008, o 14:32

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: charlotte »

Znajomi maturzyści z tamtego roku mówili identycznie.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: formica »

aj dajcie już spokój z tym strzelaniem. Nie ma co gdybać, trzeba poczekać i już. Takie spekulacje tylko nerwową atmosferę wprowadzają
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: misiaqd »

ale ta nerwówa jest straszna, ja nie amm gdzie sie podziać. jeszcze 18 dni.
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: kira »

oj wiedze ze nie tylko mnie nerwy zżeraja, ja obstawim ze bedzie kolo 168/170, tyle ile ostatni próg w poznaniu

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 22:22 ]
*znaczy tyle ostatni póg na najsłabszej uczelni, ale pewnie bedą się zaczynac +180
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: formica »

mnie to w sumie jakoś strasznie nie przeraża. ale nie mogę już słychać/czytać/gadać o tych progach, tym bardziej, że to nic nie daje i jest lekko bezsensowne moim zdaniem. I tak się dostaniemy oo!
Slashu
Posty: 68
Rejestracja: 4 cze 2009, o 18:03

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: Slashu »

Kurcze strasznie to brzmi 90% z dwóch przedmiotów może stać się minimum. Troszkę ciekawi mnie ile próg będzie na niestacjonarnych 20-25pkt mniej/
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: kira »

może i bezsensowne, ale mnie juz strasznie nosi jeszcze jak słysze ze z chemi wszyscy po 110% to kurtka wata"
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: formica »

taak takie gadanie też uwielbiam. zobaczymy po wynikach
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: Chemik »

drodzy koledzy i koleżanki zaczekajmy do magicznego 30.06!
A ja mam pytanie z innej półki, tzn od której można iść do szkoły po wyniki- słyszałem, że od 12 ale nie mogę uwierzyć
hagen33
Posty: 108
Rejestracja: 30 cze 2008, o 12:43

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: hagen33 »

kira pisze:*znaczy tyle ostatni póg na najsłabszej uczelni, ale pewnie bedą się zaczynac +180

hahahahahaha niezła bajka::D:DD: progi skonczą sie na 165 pkt, matura co roku na tym samym poziomie,nie ma co ich porownywac bo one sa naprawde podobne:D
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: formica »

nie ja myślę że mają rację trzeba być laureatem albo finalistą z przynajmniej 2 olimpiad żeby się dostać. weźcie się lepiej przewietrzcie, wyłączcie komp bo już bredzicie. wyluzujcie, przynajmniej się postarajcie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości