Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: fabiolkaa »

Aktualnie jestem po pierwszym roku medycyny.od trzeciego roku chcailabym rozpocząć równolegle studia (raczej dziennie) na dietetyce lub kosmetologii. Oba kierunki są prowadzone przez Śum czy mogłabym liczyć na przepisanie powtarzających sie przedmiotów ? Czy będzie mi potrzebne jakieś specjalne zezwolenie na rozpoczęcie równoległych studiów Jak można ubiegać się o indywidualny tok nauczania?
Jeśli czytaja to jacyś studenci kosmetologii czy dietetyki to proszę o opinię czy podoba wam sie na studiach, czy jest bardzo ciężko. Za wszystkie informację z góry dziękuje
A i jeszcze jedno czy podejmujac drugie studia dzienne bedę musiala za nie płacic ? bo ostatnio wiem że trwają nad tym dyskusje
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: malgosi35 »

fabiolkaa pisze:Czy będzie mi potrzebne jakieś specjalne zezwolenie na rozpoczęcie równoległych studiów
Zajrzyj do regulaminu studiów.
Jak można ubiegać się o indywidualny tok nauczania
To też jest w Regulaminie studiów
fabiolkaa pisze:A i jeszcze jedno czy podejmujac drugie studia dzienne bedę musiala za nie płacic ? bo ostatnio wiem że trwają nad tym dyskusje
Poczekaj na koniec tej dyskusji.
fabiolkaa pisze:Oba kierunki są prowadzone przez Śum czy mogłabym liczyć na przepisanie powtarzających sie przedmiotów
To jest decyzja prowadzących dane zajęcia, czy ci uznają zaliczenie przedmiotu. Może się okazać, że zakres przedmiotu jest inny.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: Grzybu123 »

Witam, rekrutujesz się normalnie, piszesz podanie o indywidualną organizacje studiów (to nie to samo co tok) i już.

Pozdrawiam
kunka
Posty: 21
Rejestracja: 5 cze 2009, o 01:06

Re: Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: kunka »

czyli średnia ich nie obchodzi?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: Grzybu123 »

Nie, przynajmniej nie powinno, bo i tak dostaje się nowy indeks, etc. Taka Tabularaza

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Rozpoczęcie drugiego kierunku studiów na medycynie...

Post autor: luiza »

a ja sie dziwię P po co drugi kierunek ? NA 3 roku już nie jest tak lekko i przyjemnie jak na pierwszych dwóch . pewnie jesteś zdolna i się nudzisz, i tylko ja jestem taka durna żebym nie podołała P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości