Medycyna płatna - kilka pytań ...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: formica »

Wrocław też tylko z egzaminów. My w ogóle wszystko poza egz. mamy na zal tylko
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Sephora »

tzn w Gdańsku liczy się średnia z egzaminów a nie matura, o to chodzi?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Mårran »

tzn w Gdańsku liczy się średnia z egzaminów a nie matura, o to chodzi?
Moja odpowiedź dotyczyła pytania, co liczy się do średniej na studiach - tylko egzaminy, czy też zaliczenia na ocenę
Pani Buka
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: a_niap »

WUM tez tylko egzaminy
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Arnold »

a to źle Cię zrozumiałem zaliczenia na ocenę też wchodzą do średniej
olciak89
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2009, o 11:22

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: olciak89 »

Wracając do tematu zwolnienia z części opłat: orientujecie się jak to wygląda na innych uczelniach?:)
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: omykowa »

Istnieje taka uczelnia , gdzie przeniesienie z nestacjonarnych na stacjonarne wymaga tylko poprawienia matury ?
Zadam odwrotne pytanie: czy istnieje taka uczelnia, gdzie przeniesienie na stacjonarne opiera się tylko na średniej, bez konieczności poprawienia matury?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Arnold »

Mi się zdaje, że łatwiej poprawić maturę niż mieć 4,5 średnią
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: formica »

zależy gdzie. We Wro wykonalne bez wypruwania sobie flaków. Choć u nas żeby się przenieść trzeba maturę poprawić.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: a_niap »

omykowa pisze:
Istnieje taka uczelnia , gdzie przeniesienie z nestacjonarnych na stacjonarne wymaga tylko poprawienia matury ?
Zadam odwrotne pytanie: czy istnieje taka uczelnia, gdzie przeniesienie na stacjonarne opiera się tylko na średniej, bez konieczności poprawienia matury?
Tak, jak masz odpowiednią średnią to nie trzeba matury poprawiac (chyba ze Lublin, oni chcą to i to)
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: omykowa »

Tak, jak masz odpowiednią średnią to nie trzeba matury poprawiac
Gdzie tak jest? Szukałam info w necie, wychodzi na to, że tylko w Białymstoku, i to średnia ma być z 2 pierwszych lat.

Arnold - no właśnie tak mi się wydawało, że 4,5 to jakiś kosmos na medycynie. Ale znam osóbkę, której nie udało się poprawić matury, a podobno średnią ma wysoką. Czyli może to wszystko zależy od tego co komu łatwiej. Ja np. zakuwałam do matury, czułam się obryta, a poprawiłam tylko o 5% - może nie mam talentu do wstrzeliwania się w klucz?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Arnold »

Jeżeli chodzi o Zabrze to są grupy podejrzane". Mają najbardziej lajtowych asystentów i prawie zawsze dostają 5. Wtedy to faktycznie można mieć taką średnią, ale w normalnych grupach to raczej nie. Pomijamy stado Kujonów, którzy ryją wszystko na blachę i wtedy z takiej anatomii i histo mają dobre oceny. Potem idą sobie na przedtermin, który zawsze się kończy ładnymi ocenami
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Medycyna płatna - kilka pytań ...

Post autor: Grzybu123 »

Arnold pisze:Jeżeli chodzi o Zabrze to są grupy podejrzane". Mają najbardziej lajtowych asystentów i prawie zawsze dostają 5. Wtedy to faktycznie można mieć taką średnią, ale w normalnych grupach to raczej nie. Pomijamy stado Kujonów, którzy ryją wszystko na blachę i wtedy z takiej anatomii i histo mają dobre oceny. Potem idą sobie na przedtermin, który zawsze się kończy ładnymi ocenami
Nie no ale przecież egzamin jest jeden dla wszystkich i nie od asystenta zależy jak pójdzie? (no chyba, że jest inaczej) no a na przed-terminy to inna sprawa.

Łódź (się powtórzę po raz wtóry) tylko wyniki z matur, a średnia nic nie zmienia.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości