Wykłady na WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mazda21
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2013, o 18:24

Wykłady na WUM

Post autor: mazda21 »

Witam wszystkich użytkowników, obecnie jestem studentką politechniki, jednak doszłam do wniosku, że nie jest to to co chciałabym robić, zastanawiam się więc nad poprawą matury i próbą zdawania na lekarski na wum. Jednak chciałabym najpierw zorientować się jak wyglądają na przykład wykłady na tej uczelni, żeby nie pchać się tam tak zupełnie w ciemno. W związku z tym chciałabym się zapytać czy jest możliwość uczestniczenia w wykładzie dla ludzi spoza uczelni, wiem że na polibudzie nie ma z tym żadnego problemu, ale wum to jednak inna bajka. Czy są organizowane jakieś dni otwarte uczelni i co jest na nich organizowane? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: Wykłady na WUM

Post autor: Slowik »

A właściwie czym wykład na WUM miałby się różnić od wykładów na innej uczelni?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wykłady na WUM

Post autor: Medycyna Lwów »

na wykładach nikt listy nie sprawdza
plany i info o dniach otwartych (takowe już były) są na stronie uczelni
wystarczy sprawdzić, przyjść i się przekonać
mazda21
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2013, o 18:24

Re: Wykłady na WUM

Post autor: mazda21 »

Dzięki za odpowiedź. Planuję składać papiery dopiero za rok, więc myślę, że to tej pory może będzie jeszcze jakiś dzień otwarty
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Wykłady na WUM

Post autor: a_niap »

W marcu są zwykle, obserwuj strone uczelni zawsze sie pojawia info a i wczesniej mozna znalesc ogloszenia skierowane do studentow juz obecnych z prosbą o pomoc w przygotowaniu dni otwartych i wtedy zazwyczaj podaja wstępną date
Awatar użytkownika
FretkaMD
Posty: 47
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:03

Re: Wykłady na WUM

Post autor: FretkaMD »

na wykłady można sobie przyjść, tylko nie ma sensu, zwłaszcza na I roku na tych wykładach nie ma nic ciekawego. No może poza tymi z pierwszej pomocy, na których jest najniższa frekwencja, ale wiadomości przynajmniej przydatne
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Wykłady na WUM

Post autor: dr-a »

FretkaMD pisze: zwłaszcza na I roku na tych wykładach nie ma nic ciekawego
Z tym się nie zgodzę. Przyznać trzeba, że niektóre z anatomii były bardzo ciekawe. Należały one co prawda do mniejszości, ale jak sie na taki trafiło to wychodziło w duzo lepszym humorze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości