przeniesienie na inną uczelnią

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: tylczynskaj »

Znam kilka osób które się przeniosły po 1 roku z Olsztyna do Bydgoszczy nie słyszałam zeby miały z tym jakiś wielki problem. Matury nie poprawiały
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: chevelle »

Z Olsztyna można się przenieść do Białegostoku. Na pewno trzeba robić biochemię z pierwszym rokiem - nie wiem, czy coś jeszcze. Chyba generalnie problemów nie robią
Newania
Posty: 38
Rejestracja: 1 lip 2014, o 14:16

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: Newania »

A czy problemem jest to, że anatomia na WUMie jest w języku polskim, łacińskim, angielskim, a np w Olsztynie tylko polskim i angielskim? Mogą jej nie zaliczyć?
matematyczka
Posty: 11
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 18:58

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: matematyczka »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Podpinam się pod pytanie Newanii, może ktoś wie?
googaaaa
Posty: 22
Rejestracja: 9 lip 2014, o 11:32

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: googaaaa »

Zna ktoś może osobę, która przenosiły się z Lublina do Wrocławia? Jestem ciekawa na jakich zasadach to się odbywało

studentłódź
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2014, o 15:55

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: studentłódź »

przeniesienie z łodzi do katowic myslicie ze zalatwi sie bez problemu kiedy zaczac wgl za tym latac? 1 rok zaczalem w łodzi lekarski
HoonyBunny
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2023, o 14:26

Re: przeniesienie na inną uczelnią

Post autor: HoonyBunny »

Też musiałam zrezygnować z wymarzonej uczelni, bo się nie dostałam. :( Teraz mam w planie przenieść się na WSKZ, bo wiem od koleżanki, że mają spoko organizację i porządne materiały.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości