Skrzywiona psychika studentów leka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: gooner92 »

Według mnie przesadzacie, terrible_justyna jest po prostu wylewna itd. Justynka, jak ci nie pójdzie w medycynie, możesz zacząć pisać książki
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: terrible_justyna »

terrible_justyna pisze:Pewnie to troll, ale i tak z chęcią odpowiem na Twoje zarzuty (choćby dla tych, których przestraszyłaś swoim durnym postem)
Dostałam kilka pw od osób, które wystraszyły się postem założycielki tematu. Jak widać czasem warto coś napisać, nawet jeśli wystawię się na czyjś hejt.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Giardia Lamblia »

Nie trzeba przy tym samemu pisać bzdur
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: chemik1212 »

To może napiszę jak to wygląda u mnie. Wszystko jest do przejścia i tego się trzymam. Nie gonię za ocenami ( nikt tego nie robi ), wszystko byle zaliczyć. Rzetelnie uczę się tylko tego, co serio będzie mi potrzebne (ząbeczki, czaszka). Szpilki mam zaliczone wszystkie na odpowiedni %, dopiero zacznę cokolwiek zdawać z teorii (anata), mam z 15 popraw, wszystko na bieżąco bez steru.
Co do psychiki- jest trochę w tym prawdy. Jeśli przesadnie będziemy się przejmować to możne sobie zrobić kuku. Przykład: uczymy się kilka dni na histo, olewamy po drodze kilka zaliczeń. Jesteś przygotowany, odpowiadasz. Kończysz, prowadzący Ci mówi, że nie jest to godne zaliczenia, marny poziom albo co Ty tutaj robisz. Nie to że się pomyliłeś tylko czegoś nie dopowiedziałeś. Nie dopyta Cię tylko odsyła z niezaliczeniem. Tak, to może solidnie dobić człowieka.
Biofizyka podobnie- trzeba pisać wszystko na wejściówkę-całe zapisane 4 strony, ka jest mnie to marne powodzenie w zaliczeniu ( sam tak uwaliłem pierwsze 2- super wiadomości, zapisane 2 strony.koniec).
Nasza grupa jest wybitnie wesoła, zawsze są jaja, nie spinamy się tak bardzo. Typowy tekst przed zaliczeniem-umiesz? A gdzie tam, może się ściągnie. Nie raz zdawałem na ściągach które skserowałem 10 min przed zajęciami .

P.S. A jak sprawa wygląda z zajęciami klinicznymi? Jakie są różnice w lek a lek-dent?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Mårran »

No na klinikach to raczej są duże różnice Zębodłuby dłubią w zębach, a lek lata ze stetoskopem ma szyi, żeby się polansić, a tak naprawdę słucha godzin seminarek.
Pani Buka
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: oogmeeway »

Czasem uczciwie się nauczysz, przyjdziesz i dostaniesz pytania ze środka dupska. Czasem przyjdziesz wiedząc tylko jak się nazywasz i zaliczasz. Po miesiącu wszyscy już są z tym pogodzeni, nie ma łez i rozmazanych makijaży. Maturzyści nie mają się czym przejmować, wszystko jest do ogarnięcia. Nie zaliczysz za pierwszym razem to uda się za drugim ewentualnie piątym. Najważniejsze jest to aby się nie zesrać.
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: chemik1212 »

M&#xE5rran pisze:No na klinikach to raczej są duże różnice Zębodłuby dłubią w zębach, a lek lata ze stetoskopem ma szyi, żeby się polansić, a tak naprawdę słucha godzin seminarek.
A to totalnie nic nie mamy z leku?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: randomlogin »

chemik1212, macie, macie. Jak stoma przychodzi na ogolnolekarskie kliniki to asystenci zalamuja rece, bo nie maja pojecia co ze studentami robic zeby ich na smierc nie zanudzic.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Mårran »

Random, nie sądzę, żeby aż tylu martwiło się nudzącymi się studentami Naszą nudą się nikt nie przejmował.
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: randomlogin »

Staralem sie byc delikatny. Tak naprawde jest to bardziej co im dac, zeby ich nie przeroslo.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Mårran »

No tak, ludzie chcą być delikatni, a tu przyłazi Buka i rozpierdziel gotowy
Pani Buka
Clarocellulare
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2015, o 14:07

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Clarocellulare »

Stoma ma swój zapierdziel, lekarski ma swój, nie można nikomu umniejszać nawału roboty
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Mårran »

Clarocellulare, nie no, nikt tu nie neguje. Po co stomie tyle interny, jak oni dłubią w żabkach już na studiach
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości