Skrzywiona psychika studentów leka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: yorkshire34 »

Drodzy maturzysci ( sama sie do nich zaliczam ale nie bd opowiadac mojej historii ) .
Wielu z was chce w przyszlosci studiowac prestizowy kierunek lekarski . uwazacie , ze zawod lekarza jest taki fajny i mozna duzo zarobic a pozatym chcecie pomagac innym ludziom . ale czy wiecie na co sie decydujecie ?
najpierw duzo kucia do matury . ok spoko a potem znowu kucie na studiach .
znam duzo studentow leka i oni sa chodzacymi zombie . nie sa tymi ludzmi , ktorymi byli kiedy szli na studia . ich entuzjazm sie calkowicie wypalil !
na leku jest wyscig szczurow , konkurencja i strach pisac co jeszcze . tylko znikomy procent ludzi ktorzy zaczynaja te studia skoncza je .
trzeba miec silny charakter zeby tam studiowac . jesli masz slaba psychike , jestes wrazliwy , to nie idz tam !
brak snu z powodu nauki u wielu studentow przyczynia sie do deficytow kory mozgowej . nie trzeba do tego zadnych badan , wystarczy na nich spojrzec . z pieknego serca i wrazliwosci zostaje tylko rozczarowanie i zal do swiata za jego okrucienstwo brak wiary w siebie .
medycyna NIE JEST dla kazdego ! miej to na uwadze, drogi maturzysto , droga maturzystko !
rosiczka123
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2014, o 08:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: rosiczka123 »

u wielu studentow przyczynia sie do deficytow kory mozgowej
Jak widac powyzej, u maturzystow rowniez.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: ryniofit8000 »

yorkshire34 pisze: na leku jest wyscig szczurow , konkurencja i strach pisac co jeszcze . tylko znikomy procent ludzi ktorzy zaczynaja te studia skoncza je .
gunwo prawda, większość kończy
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: randomlogin »

Zastanawiam sie, czy kolezanka/kolega wiele osobowosci prezentuje tez w RL, czy tylko trollujac na forum?

zagubiona7
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2014, o 16:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: zagubiona7 »

Podobnie jak Ty, random xd Nie marudź, zawsze podobały Ci się moje pomysły i sam pisałeś w moich tematach .
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Aksolotl »

randomlogin, to by cos wyjasnialo :v
Albo MPD, albo to te chytraśne sztuczki psychologiczne dla odstraszenia konkurencji. Nieladnie tak wykorzystywac nabyte na studiach umiejetnosci w niecnych celach.

rosiczka123
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2014, o 08:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: rosiczka123 »

Podobnie jak Ty, random xd Nie marudź, zawsze podobały Ci się moje pomysły i sam pisałeś w moich tematach .
Ale to jest juz lekka przesada. Dwa, trzy tematy O.K., ale nie wiecej i nie w takiej czestotliwosci.
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: yorkshire34 »

mam nadzieje , ze wypowiedza sie tu studenci lub absolwenci leka i potwierdza moje przypuszczenia .

Aksolotl nie wypada mi potwierdzac tego o czym piszesz . fakt ze mi na studiach zalezy ale jak chce pomoc komus przy okazji to pomagam czyli zniechecam do studiow
rosiczka123
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2014, o 08:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: rosiczka123 »

Jak na razie widac, ze najwiekszy problem maja maturzysci z nadmiernym powolaniem.
zagubiona7
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2014, o 16:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: zagubiona7 »

Ale to jest juz lekka przesada. Dwa, trzy tematy O.K., ale nie wiecej i nie w takiej czestotliwosci.
Daj spokój, zobaczysz, zlecą się maturzyści i znowu będzie płacz, że niszczymy im marzenia Po prostu nie doceniasz mojej twórczości ^^ A szkoda, bo zawsze Ci się podobała i nawet sam pisałeś w tematach xd
rosiczka123
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2014, o 08:41

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: rosiczka123 »

Jak wolisz, ale mnie w to nie mieszaj. Pisales fajne tematy, to odpowiadalem, ale teraz przestaje byc smiesznie, a robi sie zalosnie. No chyba, ze kolezanka (kolega?) yorkshire rzeczywiscie istnieje, ale w takim przypadku to ona ma deficyt kory mozgowej. Cos mi sie jednak wydaje, ze to znowu Twoja sprawka.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Padre Morf »

tylko znikomy procent ludzi ktorzy zaczynaja te studia skoncza je .
brak snu z powodu nauki u wielu studentow przyczynia sie do deficytow kory mozgowej
You made my day
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Skrzywiona psychika studentów leka

Post autor: Trzyszcz »

Na 6 kont 3 należą do jednej osoby, chyba mamy nowy rekord
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości