Staż Rzeszów.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Staż Rzeszów.

Post autor: Dudek »

Cześć, czy orientujecie się może jak jest z meldunkiem w Rzeszowie? Tj trzeba go miec rok wcześniej, od początku roku kalendarzowego, dzień przed składaniem podania, w ogóle nie trzeba?

Dziękuję z góry za pomoc

PS. Może ktoś też ma jakieś opinie na temat szpitali stażowych? Lwowska, Szopena, Miejski na rycerskiej?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Staż Rzeszów.

Post autor: David »

Wiele nie pomogę, a moje informacje są mocno nieświeże, ale. Kiedyś słyszałem opinię że dobrze stażować na Rycerskiej, że miła atmosfera, natomiast wszyscy odradzali Szopena- tłum ludzi i sama papierologia. Lwowska, jak Lwowska, dzieje się tam chyba najwięcej spośród szpitali na podkarpaciu, ponoć na internie nie jest miło, ale idzie się nauczyć.

Wiem, nie pomogłem, ale napisałem to co kiedyś słyszałem.
lykorz
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Staż Rzeszów.

Post autor: Dudek »

zawsze to informacja dziękuję.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Staż Rzeszów.

Post autor: randomlogin »

Meldunek na terenie wojewodztwa trzeba miec niemal na 100% - bo to urzad wojewodzki za nas placi, a placic moze poza megasuperhiperwyjatkami szpitalom na swoim terenie. Rok wczesniej chciala afair tylko warszawa, ale glowy za to nie dam.

Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Staż Rzeszów.

Post autor: Dudek »

Już się dowiedziałem, trzeba mieć meldunek w momencie składania kwitów. Więc całkiem znośnie .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości